Už darbą per pirmininkavimą ES – apdovanojimai LRT darbuotojams

Autorius: Data: 2014-01-11 , 09:40 Spausdinti

Salomėja Pranaitienė, LRT televizijos naujienų tarnyba, LRT.lt

Prezidentė Dalia Grybauskaitė įteikė Atminimo ženklus žiniasklaidos atstovams, prisidėjusiems prie Lietuvos pirmininkavimo Europos Sąjungos Tarybai. Apdovanojimus atsiėmė ir nemaža grupė LRT darbuotojų.

Nacionalinis transliuotojas apie Lietuvos pirmininkavimo ES Tarybai renginius informavo per televiziją, radiją ir internetą. Daugiau kaip šimto LRT darbuotojų komanda Europai ir pasauliui iš pirmininkavimo renginių parengė per 40 valandų tiesioginių transliacijų.

Dėl LRT komandos darbo svarbiausias Europos žinias gavo daugybės pasaulio šalių žiūrovai ir klausytojai. Pasak prezidentės, pirmininkavimas ES Tarybai buvo vienas didžiausių iššūkių per 10 Lietuvos narystės ES metų.

„Iš tikrųjų kelia pasididžiavimą tai, kad valstybė sugebėjo sėkmingai pirmininkauti ES Tarybai. Tai padaryta, kad valstybė yra brandi, ir kad esate brandūs, Jūs, žiniasklaidos atstovai. Tad yra proga pasveikinti Jus visus, ypač LRT darbuotojus. Nuo vadovų iki visų kitų, kurie padarėte tai, ką geriausiai galėjote padaryti“, – kalbėjo D. Grybauskaitė.

Nuotraukos šaltinis – kinfo.lt

Lietuvos pirmininkavimas ES Tarybai , , , ,Comments are closed.

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra