UAB „Baltic Food Partners“ suteiktas veterinarinis patvirtinimas

Autorius: Data: 2011-11-16 , 14:18 Spausdinti

2011 m. lapkričio 16 d. žemės ūkio ministras Kazys Starkevičius ir Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos direktorius dr. Jonas Milius įteikė veterinarinio patvirtinimo sertifikatą žuvų perdirbimo įmonės UAB „Baltic Food Partners“ (Birutės skg. 8, Maceinių km., Plungės raj.) direktoriui Mindaugui Pociui.

Šiuo sertifikatu patvirtinta, kad įmonė atitinka visus teisės aktų bei veterinarinius reikalavimus ir gali pradėti vykdyti maisto tvarkymo veiklą.

Kaip pabrėžė žemės ūkio ministras K. Starkevičius, šios įmonės atidarymas – svarbus žingsnis, vystant šalies žuvininkystės sektorių, kuriant naujas darbo vietas regione ir stiprus ekonominis indėlis, didinant eksporto galimybes.

Žuvų perdirbimo įmonė UAB „Baltic Food Partners“ įkurta 2009 m. pagal Lietuvos žuvininkystės sektoriaus 2007-2013 metų veiksmų programą. Gavus Europos Sąjungos finansinę paramą, 2010 m. buvo pradėta žuvų perdirbimo fabriko statyba.

Projektinis UAB „Baltic Food Partners“ pajėgumas – 2 000 tonų produkcijos per mėnesį, tai bus viena iš didžiausių žuvies perdirbimo įmonių Lietuvoje. Numatoma gaminti įvairaus asortimento sūdytus, rūkytus ir kulinarinius žuvies gaminius, kurių didžiąją dalį numatoma eksportuoti į kitas šalis.

Įmonė daug investavo į naujas žuvies perdirbimo technologijas, kurios padės užtikrinti aukštą produktų kokybę ir platų asortimentą. Kad vartotojus pasiektų saugūs produktai, įmonėje diegiama pažangiausia savikontrolės sistema (RVASVT), užtikrinanti produktų kontrolę visuose jų gamybos etapuose. Įmonėje dirbs apie 200 darbuotojų, kurių kvalifikacija bus nuolat keliama per organizuojamus profesinių įgūdžių mokymus ir seminarus.

„Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba šiuo metu intensyviai bendradarbiauja su Kinijos ir Brazilijos atsakingų institucijų atstovais ir derina žemės ūkio produkcijos eksporto klausimynus. Tokios šiuolaikiškos, turinčios didelį gamybinį potencialą įmonės atidarymas Lietuvoje yra svarbus argumentas, stengiantis atverti kelius į šias, vienas didžiausių pasaulio rinkų“, – sveikindamas įmonės vadovus, sakė Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos direktorius dr. Jonas Milius.

Žemės ūkio ministerijos informacija

Žemės ūkis , , , ,Comments are closed.

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra