Turime drąsiau auginti naują lyderių kartą

Autorius: Data: 2013-06-06 , 15:04 Spausdinti

Ketvirtadienis, 2013 m. birželio 6 d. (Vilnius)

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė Šventų Jonų bažnyčioje pasveikino 15 metų jubiliejų švenčiančio Vadovų klubo narius. Klubas vienija daugiau nei 400 lyderiaujančių Lietuvos verslo įmonių vadovų, savininkų ir aukščiausio lygio specialistų.

„Už savaitės šioje vietoje susirinks ne mažiau gausi minia. Čia prasidės ceremonija, simbolizuojanti vieno etapo pabaigą ir kito pradžią – diplomus gaus pirmoji karta, gimusi jau nepriklausomoje Lietuvoje. Turime aktyviau ir drąsiau ugdyti jaunąją kartą, ne tik duodami diplomą ar pasiūlydami kėdę, bet ir suteikdami galimybę augti kartu“, – sakė šalies vadovė.

Prezidentės teigimu, jei kiekvienas šalia savęs pakviestų tobulėti bent tris jaunus žmones, mūsų šalis turėtų keturis kartus daugiau lyderių, nei turime dabar. Tai, pasak valstybės vadovės, būtų geriausias įrodymas, kad mūsų šalis yra turtinga žinių ir galimybių.

Sveikindama Vadovų klubą, šalies vadovė pakvietė kartu kurti brandesnę visuomenę, auginant lyderystę ne tik savyje, bet ir šalia savęs.

15 metų jubiliejų švenčiančio „Vadovų klubo“ atstovaujamų įmonių apyvarta sudaro daugiau nei trečdalį Lietuvos bendrojo vidaus produkto.

Prezidentės spaudos tarnyba

www.lrp.lt

Prezidentės kalba, pasakyta „Vadovų klubo“ jubiliejiniame renginyje

http://www.lrp.lt/lt/prezidento_veikla/kalbos/prezidentes_dalios_grybauskaites_klaba_pasakyta_vadovu_klubo_jubiliejiniame_renginyje.html

Prezidentė Dalia Grybauskaitė , , , , ,Comments are closed.

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra