Trijų Karalių vidudienio malda: Viešpats ieško ir tavęs!

Autorius: Data: 2014-01-06 , 18:03 Spausdinti

Po šventųjų Mišių popiežius Pranciškus vedė vidudienio maldą. Diena pasitaikė labai graži, tad į šv. Petro aikštę sugužėjo daugybė žmonių, daugybė šeimų, pasižiūrėti taip pat ir tradicinės Trijų Karalių eisenos, kurioje žingsniavo įvairių istorinių periodų rūbais ir tradiciniais savo miestelių ir miestų kostiumais pasipuošusios grupės, jojo raiteliai, mušė būgnus muzikantai.

Pasveikinęs visus popiežius dar kartą perteikė pirmadienio iškilmės esmę: Kristus pasirodė tautoms, kurias simbolizuoja Išminčiai. Jo išgelbėjimas yra visuotinis, skirtas visiems. Jėzus atėjo dėl visų. Istorijoje stebime šį dvipusį judėjimą: viena vertus, Dievas, kaip pasakoja išgelbėjimo istorija, juda link žmonijos; antra vertus, žmonija juda link Dievo, kaip liudija religijos, žmonių tiesos, vidinės ramybės, taikos ieškojimas. Ir abi pusės tarsi traukia viena kitą. Dievui esame jo vaikai, kuriuos jis nori išgelbėti ir atvesti į savo Karalystę; mes savo viduje jaučiame, kad tiesa, gėris, grožis mus traukia…Tačiau pirmasis iniciatyvos imasi Dievas: jis kviečia, jis laukia, jis įsikūnija ir tampa žmogumi dėl mūsų…

Bažnyčios vieta yra Dievo judesyje link pasaulio: jos džiaugsmas yra Evangelija, Dievo šviesos atspindėjimas.

Norėčiau pasakyti tiems, kurie jaučiasi toli nuo Dievo ir Bažnyčios, su didele pagarba, kurie baiminasi ar yra abejingi: Viešpats kreipiasi ir į tave, su didele pagarba ir meile, kuri tavęs ieško ir laukia, – sakė popiežius. (Vatikano radijas)

Vatikanas ,Komentarai

traffix.lt

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra