Trijų Karalių šventė Punske

Autorius: Data: 2013-01-07 , 15:05 Spausdinti

Sekmadienį, 2013 m. sausio 6 d., per Trijų Karalių šventę Lenkijos lietuvių etninės kultūros draugijos (LLEKD) valdyba Punsko Užeigoje surengė draugijos narių bei svečių šventinį susitikimą, kuriame dalyvavo ir svečiai iš Lietuvos.

Žolinčių Akademijos vadovė Danutė Kunčienė kalbėjo apie sveiką gyvenseną ir tinkamą mitybą. Pasak jos sveikata nenukrinta iš dangaus, o ateina tobulinantis. Vidinės ramybės lengviausia mokytis iš gamtos. „Atėjo laikas, žolė pagelto ir nušalo, medžiai numetė lapus, bet viduje yra ramūs, nekeikia darganų ir šalnų. Pasiekus tokią vidinę ramybę, galima daug nuveikti. Tad tiems, kas nori būti sveiki ir laimingi, reikia išmokti pajusti vidinę ramybę. Iš pradžių – nors kelioms valandoms, vėliau – vis ilgesniam laikui,“ – tikino D. Kunčienė.

Žemaitijos žynys, bioenergetikas Kęstutis Juškys skaitė įdomią paskaitą apie darną visatoje ir aplinkoje. LR Seimo nario A. Patacko padėjėja Nijolė Balčiūnienė papasakojo apie Lietuvos galimybės saugant kultūrinį ir dvasinį etninių žemių paveldą.

Susitikimą vainikavo LLEKD valdybos multimedialinė ataskaita apie Draugijos darbus 2012 metais.

Susitikimo metu buvo galima įsigyti Žolinčių Akademijos sveikatingumo preparatų ir skanskonių bei Aloteskos salono tautodailės dirbinių.

(sb), punskas.pl

www.punskas.pl

Daugiau informacijos:

Seinų orkestro koncertas Punske

http://punskas.pl/?p=28029

Trijų Karalių šventės prasmė

http://punskas.pl/?p=28078

„Trys Karaliai“ LR ambasadoje Varšuvoje

http://punskas.pl/?p=28115

Seinų - Punsko kraštas , , , , , ,Komentarai

traffix.lt

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra