Tremtis, sudaužyti žmonių likimai šaltoje Sibiro žemėje. Spektaklis „Troškimų ir svajonių medis“

Autorius: Data: 2019-05-17 , 11:38 Spausdinti

Tremtis, sudaužyti žmonių likimai šaltoje Sibiro žemėje. Spektaklis „Troškimų ir svajonių medis“

www.voruta.lt

Gegužės 23 d. 18 val. LK Vilniaus įgulos karininkų ramovėje (Pamėnkalnio g. 13) bus rodomas Draugystės teatro LITIBERIJA spektaklis „Troškimų ir svajonių medis“ (autorius ir režisierius – Lietuvoje gyvenantis režisierius kartvelas Levan Sepashvili, režisieriaus asistentas -Hana Šumilaitė, dailininkas -Merab Tamarashvili, muzikinis apapavidalinimas- Levan Sepashvili).

Spektaklis yra bendras projektas Ramučio laisvalaikio centro ir Gruzijos kultūros asociacijos „Kachetija“ ir skirtas Lietuvos 100-mečiui.

Spektaklio tema, tremtis, sudaužyti žmonių likimai, toli nuo savų namų, šaltoje Sibiro žemėje. Spektaklyje pasakojama apie sudėtingas XX a. vidurio istorijos peripetijas, į kurias pateko tiek lietuvių, tiek ir kartvelų tautos. Tremtys į Sibirą, skaudžios patirtys – tai vienodai suprantama abiem tautoms, kurios, sugebėjusios tai išgyventi, iš naujo suvokė, kas yra draugystė, meilė, ištikimybė. Spektaklyje susipynė kartvelų ir lietuvių šeimų likimai. „Troškimų ir svajonių medyje“ naujame, aktoriaus amplua žiūrovai pamatys ir žinomą komiką bei anekdotų karalių Raimundą Šilanską, gerai kauniečiams pažįstamus renginių vedėjus Aleksandrą Karpavičių ir Tomą Ratautą.

Spektaklyje vaidina: Raimondas Šilanskas, Aleksandras Karpavičius, Tomas Ratautas, Rolandas Straševičius, Jolanta Gostautienė, Danguolė Kasparienė, Ugnė Gecevičiūtė, Paulina Tumelytė, Davit Kldiashvili, Leila Sepashvili.

Renginį organizuoja: Gruzijos kultūros asociacija „Kachetija“ ir Lietuvos kariuomenės Vilniaus įgulos karininkų ramovė.

Maloniai kviečiame dalyvauti!

Įėjimas laisvas.

Renginiai ,Komentarai

traffix.lt

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra