Traukinio kupė sienose – kontrabandinės cigaretės

Autorius: Data: 2011-05-20, 12:58 Spausdinti

2011 m. gegužės 18 d. Kauno teritorinės muitinės pareigūnai sulaikė kontrabandinių rūkalų daugiau kaip už 15 tūkst. litų.

Trečiadienį Kybartų geležinkelio posto, Muitinės kriminalinės tarnybos ir Valstybės sienos apsaugos tarnybos pareigūnai tikrino iš Kaliningrado atvykusį taukinį Kaliningradas-Charkovas–Gomelis ir keleivių bagažą. Atliekant tikrinimą trijose palydovų kupė, sienose po apdaila ir lubų ertmėse, pareigūnai surado 1 726 pakelius „Saint George“ ir „Viceroy“ cigarečių su Rusijos banderolėmis. Traukinio keleiviai, Baltarusijos pilietis A. P. ir Ukrainos pilietis V. M. bei vienas iš traukinio palydovų, baltarusis U. S., prisipažino vežą cigaretes savo reikmėms. Pareigūnai patikrino ir kitas traukinio kupė. Vienoje iš jų, nuardžius sienų apdailą, rasta paslėptų rusiškų cigarečių. 500 pakelių „Viceroy Red“ cigarečių savininko nustatyti nepavyko, nors pareigūnai apklausė keleivius ir vagono palydovą. Cigaretės buvo sulaikytos kaip bešeimininkis turtas.

Pažeidėjams surašyti administracinio teisės pažeidimo protokolai, o neteisėtai gabenti rūkalai sulaikyti.

Bendra sulaikytų cigarečių vertė – daugiau kaip 15 tūkst. litų. Cigaretes realizavus juodojoje rinkoje, valstybei būtų nesumokėta, preliminariais skaičiavimais, daugiau nei 10 tūkst. litų.

Kybartų geležinkelio posto Muitinės veiklos organizavimo skyriaus vyresnioji inspektorė Kristina Vasiukevičienė

Valstybės siena , , , , ,Susiję straipsniai

Comments are closed.

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra