Transporto nuoma sostinėje leidžia sutaupyti laiko

Autorius: Data: 2017-09-05 , 16:18 Spausdinti

Transporto nuoma sostinėje leidžia sutaupyti laiko

Vasara yra pats aktyviausias metas, kai žmonės ilsisi gamtoje, organizuoja šventes, krikštynas, vestuves ar tiesiog daugiau keliauja ir bando atrasti gražiausias vietas. Nors organizuojant šventę rūpesčiai bei organizaciniai reikalai gali užgožti šventinę nuotaiką, verta stabtelėti ir didžiąją dalį rūpesčių patikėti profesionalams, o sau pasilikti tik maloniausius reikalus.

Dažnai organizuojant šventes didelėms žmonių grupėms susiduriama su atvežimo ir parvežimo problema. Daug organizatorių neriasi iš kailio ir ieško visiems patogiausio atvykimo bei išvykimo variantų. Transporto nuoma sostinėje gelbėja ne vieną šventę. Transporto nuomotojai gali pasiūlyti įvairius transporto priemonių variantus, pradedant lengvaisiais automobiliais, baigiant dideliais keleiviniais autobusais. Priklauso nuo klientų poreikių ir pageidavimų. Nuomojantis transportą galima pervežti reikiamą kiekį žmonių iš vienos vietos į kitą, nesvarbu ar tai būtų kelionės po Lietuvą ir užsienį, verslo kelionės, gastrolės, kultūros ir sporto renginių aptarnavimas, mokinių, darbuotojų vežimas į darbo vietas ir iš jų, vestuvės ar kitos asmeninės ar darbo šventės.

Kaip gali pasitarnauti transporto priemonės nuoma?

Transporto nuoma sostinėje gali pasitarnauti ir kitokių kelionių organizavimui. Patogiais keleiviniais autobusais galima rengti išvykas ar ekskursijas į užsienio ar kaimynines šalis, lankytinas vietas ar kurortus. Autobuso nuoma pasirūpins profesionalai, o patyrę vairuotojai užtikrins kelionės saugumą ir malonumą. Nuomojami apdrausti ir techniškai tvarkingi autobusai ar mikroautobusai, kurių būklė prieš atiduodant klientui visada atidžiai patikrinama. Patikimi tiekėjai eksploatuoja tik tvarkingas ir prižiūrėtas transporto priemones, siekiant išvengti nenumatytų gedimų. Taip  keleiviai apsaugomi nuo nelaimingų atsitikimų kelyje ir sutaupomas jų laikas, kadangi net ir menki nesklandumai, automobilio defektai svetimoje šalyje gali ilgam sugaišinti bei užtęsti kelionę. Kad transporto nuoma  nesukeltų problemų šaltojo sezono metu, kuris mūsų šalyje pastaruosius keletą metų užsitęsia ilgiau nei įprasta, automobiliai specialiai tam paruošiami: vasarinės padangos pakeičiamos kokybiškomis žieminėmis, patikrinama akumuliatoriaus būklė, jei reikia pakeičiami tepalai, vidaus salono oro filtras ir t.t. Taip keliaujantieji nuomojamais autobusais apsaugomi nuo tikrai dažnai keliuose pasitaikančių gedimų. Transporto priemonės yra naujos ir patikimos, pritaikytos tolimoms kelionėms, todėl didelis dėmesys kreipiamas į jų komfortą: važiuoklės minkštumą, automobilių sėdynių patogumą, jų reguliuojamą padėtį, ar yra galimybė koreguoti individualų šildymą, kondicionieriaus intensyvumą, ar sumontuoti skaitmeniniai garso ir vaizdo diskai, neleidžiantys nuobodžiauti tiek trumpų, tiek ilgų atstumų kelionių metu. Tokio autobuso nuoma užsakovams palieka tik teigiamą nuomonę, ir gerus atsiliepimus, o kelionė tampa maloni ir patogi.

Ką nuomos paslaugos užtikrina?

Transporto nuoma sostinėje užtikrina patikimą transportą ir lanksčias, kiekvienam klientui pritaikytas nuomos sąlygas, todėl neteks nerimauti dėl galimų nesklandumų ar kitų aplinkybių, kurios nepriklauso nuo besinuomojančiojo asmens. Transporto nuoma apima darbuotojų vežimą į reikiamus objektus, darbo įstaigas, teikiamos pervežimo į renginius paslaugos, organizuojamos vietinės reikšmės pažintinės ekskursijos. Šios paslaugos šiuo metu itin aktualios ir leidžia sutaupyti, kadangi vienu transportu gali nuvykti visi asmenys, kuriems tai aktualu.

Daugiau apie autobusų nuomą ir jos ypatumus – ČIA.

Reklama/Skelbimai Verslas VilniusKomentarai

traffix.lt

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra