Transporto jungtys mažins Lietuvos izoliaciją

Autorius: Data: 2011-07-15 , 11:08 Spausdinti

Penktadienis, 2011 m. liepos 15 (Vilnius).

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė susitiko su už Europos transporto politiką atsakingu Europos Komisijos nariu Siim Kallas.

Šalies vadovė pabrėžė, jog išvystyta Europos transporto infrastruktūra yra būtina sąlyga realiai ir sėkmingai Europos integracijai. Todėl Baltijos šalių transporto jungtys su Europa yra Lietuvos siekis. Geležinkelis „Rail Baltica“, greitkelis „Via Baltica“ išlieka prioritetiniais projektais.

„Susijungimas su Europos Sąjungos transporto sistema – vienas iš Lietuvos prioritetinių siekių. Kaip ir energetikoje, taip ir transporte Lietuva ir kitos Baltijos šalys neturi būti izoliuotos. Todėl tikimės, kad strateginės svarbos projektams bus užtikrintas europinė parama“, – sakė Prezidentė D. Grybauskaitė.

Susitikime taip pat buvo aptarta Europos Komisijos rengiama vieningos ES transporto erdvės direktyva, ES Transporto Baltoji Knyga, kuri nubrėžia Europos transporto sistemos vystymo perspektyvas, pasirengimas deryboms dėl naujosios ES finansinės perspektyvos.

Prezidentės spaudos tarnyba

www.lrp.lt

Prezidentė Dalia Grybauskaitė , , , , , , , ,Comments are closed.

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra