Trakuose septintą kartą vyksta tradicinis „Sniego susitikimas“

Autorius: Data: 2014-01-09 , 11:33 Spausdinti

Tarptautinės saugumo politikos strategai ir ekspertai sausio 9–10 dienomis Trakuose renkasi į Užsienio reikalų ministerijos organizuojamą tradicinį neformalų „Sniego susitikimą“ (Snow Meeting).

Šių metų renginyje daugiausia dėmesio bus skiriama transatlantiniams Europos ir Jungtinių Amerikos Valstijų santykiams, sprendžiant šiuolaikinius saugumo iššūkius. Bus diskutuojama apie globalius iššūkius saugumo politikos darbotvarkei kitais metais, artėjantį NATO vadovų susitikimą, Europos Sąjungos Rytų partnerystės programos perspektyvas po lapkričio mėnesį Vilniuje vykusio Rytų partnerystės viršūnių susitikimo.

Tarptautinį vardą įgijusiame susitikime laukiama daugiau kaip 40 žinomų užsienio ir Lietuvos politikų, pareigūnų ir ekspertų: jame planuoja dalyvauti Estijos, Rumunijos, Slovakijos ir Švedijos užsienio reikalų ministrai, JAV valstybės sekretoriaus pavaduotoja Europos ir Eurazijos reikalams, NATO generalinio sekretoriaus pavaduotojas, ES ir NATO šalių pareigūnai, analitinių ir tyrimų centrų tarptautinės ir saugumo politikos ekspertai.

Trakai , ,Komentarai

traffix.lt

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra