Tradiciškai naujas 8-as žurnalo „Ateitis“ numeris

Autorius: Data: 2010-01-10, 07:33 Spausdinti

Skaitytojams pristatome ir kviečiame įsigyti naujausią žurnalo „Ateitis“ numerį. Nors ir pasitikdama savo šimtmetį, „Ateitis“ išlieka jauna. Jauni veidai žvelgia į mus nuo žurnalo viršelio, jauni žmonės rašo „Ateičiai“. „Ateitį“ galite prenumeruoti, taip pat jos teiraukitės savo parapijose, knygynuose, Bernardinai.lt redakcijoje.
 
Šiuo numeriu „Ateitis“ vėl grįžta į savo vėžes po kitokio, bet malonaus ekskurso į šalį praeitame numeryje, kai vietoj tradicinių rubrikų daug dėmesio skyrėme ateitininkiškai šimtmečio vasarai.
 
Žurnalą tradiciškai pradeda Andriaus Navicko laiškas, primenantis, jog krikščionybė mus kviečia elgtis kaip sodininkus – ne išrauti vieną, o pasodinti kitą, bet įskiepyti sodinuką nauju skiepu ir taip perkeisti jį iš vidaus. Apie krikščionybę, sakralumą ir liturgiją pokalbį žurnalo puslapiuose tęsia ir Audrius Makauskas su Benu Ulevičiumi.
 
Turėtų būti be galo įdomu ir nauja skaityti apie ateitininkus filatelijoje Ričardo Vainoros straipsnyje. O jei dar neapsilankėte Maironio muziejuje Kaune, kuriame tebeveikia paroda „Rašytojai ateitininkai“, perskaitę muziejininkės Ramintos Antanaitienės straipsnį – užsimanysite parodą apžiūrėti.
 
Vis dėlto vasaros atspindžių rasime ir šio numerio puslapiuose. Toliau tęsiame susipažinimą su naujai išrinkta ateitininkų organizacijos vadovybe ir apie savo siekius Ateitininkų federacijos taryboje Jums pasakoja naujai išrinkti jos nariai. Rubrikoje „prisiMinkime“ – a.a. Birutę Bublienę pažinojusių žmonių mintys ir atsiminimai apie vasarą amžinybėn iškeliavusią vieną organizacijai labiausiai pasiaukojusių moterų.
 
Šiame numeryje pradedame spausdinti rašinius tomis temomis, kurios buvo gvildenamos Kongrese ir Prieškongresinėje stovykloje. Šįkart siūlome prof. Kęstučio Skrupskelio knygos „Ateities draugai“ pristatymą bei mūsų moksleivių, studentų ir sendraugių diskusijų apie veiklą, rūpesčius, planus ir ateitį apibendrinimus.
 
Naujai iškeptiems studentams (ir jų tėveliams) būtinai rekomenduojame perskaityti Kunigaikščio Mykolo Kleopo Oginskio priesakus studijuoti išvykstančiam sūnui… Padės ieškant tikrojo kelio studentiško gyvenimo labirintuose…
 
O dabar, kaip perspėja moksleiviai ateitininkai, saugokitės krintančių lapų!
 
„Ateitis“, 2010, nr. 8
 
www.bernardinai.lt
 
Nuotraukoje: Žurnalo viršelis, 2010 m. spalis

Sena VorutaSusiję straipsniai

Comments are closed.

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra