Torūnėje Prezidentas dalyvavo Lietuvos-Lenkijos namų atidaryme

Autorius: Data: 2010-01-10 , 07:33 Spausdinti

Ketvirtadienis, liepos 2 d. (Torūnė)

Baigdamas darbo vizitą Lenkijoje, Lietuvos Respublikos Prezidentas Valdas Adamkus vakar vakare apsilankė Torūnėje ir dalyvavo Lietuvos ir Lenkijos namų atidarymo ceremonijoje. Šiuose namuose netrukus bus įsteigtas Lietuvos kultūros centras.
Kreipdamasis į Torūnės miesto Prezidentą, miesto Tarybos narius, gyventojus ir svečius, Prezidentas V. Adamkus sakė, kad šį vakarą susitiko dviejų garbingų tautų atstovai, turintys turtingą istorinę praeitį.
„Per 440 metų nuo Liublino Unijos laikų, pergyvenome įdomų, tačiau sunkų ir net žiaurų laikotarpį. Prieš akis mūsų laukia nauji uždaviniai naujoje Europoje, kurioje mes, kaip valstybės, besirūpinančios ateitimi, prisiimame bendrą atsakomybę. Tikiu, kad šie Lietuvos ir Lenkijos namai prisidės prie dvišalių santykių plėtros ir stiprinimo", – sakė Prezidentas V. Adamkus.
Vėlyvą vakarą valstybės vadovas lankėsi Torūnės universitete, kur susitikime su akademine miesto bendruomene buvo pristatyta lenkų kalba išleista knyga apie jo, Lietuvos vadovo, prezidentavimo metus.
Naktį Prezidentas V. Adamkus grįžo į Vilnių.
 
Prezidento veikla/Pranešimai spaudai

Sena VorutaComments are closed.

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra