„Tornado“ krepšinio mokyklos auklėtiniai susipažino su Lietuvos sporto istorija

Autorius: Data: 2012-11-26 , 11:05 Spausdinti

Šeštadienį, 2012 m. lapkričio 24 d., „Tornado“ krepšinio mokyklos auklėtiniai kartu su tėveliais ir treneriais jau nuo ryto būriavosi prie Kauno Rotušės, iš kur patraukė į netoliese įsikūrusį Lietuvos sporto muziejų.

Atvykusius ekskursantus pasitiko maloniai nusiteikęs kolektyvas. Muziejaus direktorius Pranas Majauskas su užsidegimu papasakojo vaikams apie Lietuvos sporto istoriją, parodė filmuotos medžiagos iš Lietuvos tautinės olimpiados. Sužavėti direktoriaus pasakojimu, jaunieji krepšininkai puolė apžiūrinėti lietuvių sportininkų laimėtų trofėjų. Vaikai džiaugėsi medaliais, įspūdingomis taurėmis bei sporto inventoriumi: treko dviračiais, treniravimosi staklėmis, pačiūžomis, asmeniniais Arvydo Sabonio bei Modesto Paulausko daiktais. Po vingrius sporto istorijos takelius, vaikus ir jų tėvelius „vedžiojo“ kvalifikuoti mokyklos treneriai, mielai pasakoję istorijas kone apie kiekvieną iškovotą prizą. Didžiausio dėmesio, be abejo, sulaukė 1998–1999 m. Kauno „Žalgirio“ iškovota Eurolygos taurė. Vaikai ir jų tėveliai net patyliukais ėmė niūniuoti visiems iki skausmo žinomą „Eurolyga ga“ dainą.

Mokyklos vadovas pasidžiaugė: „Smagu, kad tiek daug vaikų susirinko apžiūrėti ekspozicijos. Norime, kad jie ne tik mokėtų žaisti krepšinį, bet ir žinotų, kokie sportininkai buvo žymiausi ir kokie yra jų didžiausi pasiekimai“.

Tornado“ krepšinio mokykla bent kartą per mėnesį savo vaikams stengiasi suorganizuoti po akciją. Pastarosios ekskursijos tikslas buvo ugdyti vaikų žingeidumą bei supažindinti juos su Lietuvos sporto istorija. 

Dovilė Kučinskienė, projektų vadovė, mob. +370 676 20785, tel./faks. 837 209177, info@tornadas.lt

Lietuvos sporto muziejus , , , , , ,Comments are closed.

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra