Tomas Manas sujungia Lietuvą ir Vokietiją

Autorius: Data: 2013-07-13 , 15:05 Spausdinti

Tomas Manas sujungia Lietuvą ir Vokietiją

Šeštadienis, 2013 m. liepos 13 d. (Nida)

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė kartu su Lietuvoje viešinčiu Vokietijos Prezidentu Joachimu Gaucku lankosi Nidoje vykstančiame tarptautiniame Tomo Mano festivalyje. Septynioliktus metus rengiamas festivalis – vienas iš didžiausių ir garsiausių vasaros renginių Neringoje. Savaitę truksiančiame festivalyje įvairiose Nidos vietose vyks koncertai, dailės parodos, atviros diskusijos, literatūrinės popietės.

Šalies vadovės teigimu, kad Tomo Mano festivalis – vienas iš ryškiausių renginių ne tik Vakarų Lietuvoje, bet ir visoje šalyje. Pasak Prezidentės, septynioliktą kartą Nidoje Tomo Mano dėka susitinka muzika, dailė, kinas ir literatūra.

„Vienas didžiausių dvidešimtojo amžiaus rašytojų sujungia Lietuvą ir Vokietiją – mūsų žmones ir mūsų kultūras. Jis dar kartą primena, kaip glaudžiai yra susijusios mūsų šalys“, – sakė valstybės vadovė.

Prezidentė ragino Nidos gyventojus būti svetingus čia atvykstantiems svečiams ir parodyti viską, kas geriausia ir kuo Neringa gali didžiuotis.

Tomas Manas – vienas iš iškiliausių XX amžiaus Vokietijos rašytojų, Nobelio literatūros premijos laureatas. Rašytojo vardu pavadintas festivalis Nidoje vyksta todėl, kad autorius čia praleido ne vieną vasarą. Dabar name, kuriame praėjusio šimtmečio pradžioje vasaras leisdavo šis Vokietijos rašytojas, veikia memorialinis muziejus.

Prezidentės spaudos tarnyba

www.lrp.lt

Prezidentė Dalia Grybauskaitė , , , , , ,Comments are closed.

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra