„Tele2“ – skaidriausia įmonė Lietuvoje

Autorius: Data: 2017-11-21 , 08:10 Spausdinti

„Tele2“ – skaidriausia įmonė Lietuvoje

 

Mobiliojo ryšio lyderė „Tele2“ pripažinta skaidriausia įmone Lietuvoje. Tai atskleidė „Transparency International“ Lietuvos skyriaus atliktas tyrimas. „Tele2“ – vienintelė įmonė iš visų pretendentų, surinkusi 100 iš 100 galimų balų.

 

„Tai yra gera žinia ne tik mums, bet ir mūsų klientams. Tai reiškia, kad klientai gali mumis pasitikėti – juk skaidrumas svarbus visose veiklos srityse“, sakė Petras Masiulis, „Tele2“ generalinis direktorius.

 

Tele2 požiūris į skaidrumą lemia ir aiškią, visiems klientams suprantamą kainodarą, aktualius pasiūlymus bei kokybišką klientų aptarnavimą.

 

„Skaidri kainodara, aktualūs pasiūlymai leidžia mūsų klientams kontroliuoti savo išlaidas – jie visada žino, kiek ir už ką jis mokės. Tai – ypač svarbu siekiant nepermokėti“, – pabrėžė P. Masiulis.

 

„Tele2“ siūlo ne tik vienas geriausių paslaugų kainų Lietuvoje, bet ir inovatyviausius sprendimus tiek verslo, tiek ir privatiems klientams. Už šiuolaikiškus telekomunikacijų sprendimus metų pradžioje „Tele2“ pelnė dar vieną, „Verslo žinių“ skiriamą „Technologijų sektoriaus lyderio“ apdovanojimą.

 

Ryšių reguliavimo tarnybos (RRT) duomenimis, greitasis „Tele2“ 4G mobilusis internetas apima 99% šalies teritorijos. Dėl to ypatingai išpopuliarėjo siūloma „Namų interneto“ paslauga bei iki 90 proc. augo 4G tinkle naršančių klientų skaičius.

 

„Tele2“ užima 41,2% Lietuvos mobiliojo ryšio rinkos. Per praėjusius metus įmonė sumokėjo 5,59 mln. Eur. pelno mokesčio ir patenka į daugiausiai pelno mokesčio sumokėjusių įmonių dešimtuką Lietuvoje.

Naujienos Reklama Reklama/Skelbimai ,Komentarai

traffix.lt

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra