Tekinimo staklės: rinkitės modernumą ir ekonomiškumą

Autorius: Data: 2019-04-01 , 12:19 Spausdinti

Tekinimo staklės: rinkitės modernumą ir ekonomiškumą

 

PR

Žmonija jau daugelį metų tobulina minkštesnių medžiagų pjovimą bei kietesnių apdirbimą pjovimo įrankiu. Tikriausiai supratote, jog kalbame apie tekinimo stakles. Pačios paklausiausios dabartinėje staklių rinkoje – metalo tekinimo staklės. Jos  yra skirtos apdirbti pačias sunkiausias medžiagas. Laikui bėgant, universalios tekinimo staklės vis drąsiau keičiamos kompiuterinio programavimo staklėmis (CNC). Be abejo tai labai palengvina  ir pagreitina detalių gamybą. Todėl pagaminti net ir pačias sudėtingiausias detales – jau lengvai įveikiama užduotis.

CNC tekinimo staklių pasirinkimas yra gana platus. Su jomis dirbantiems meistrams išsirinkti tinkamą įrenginį atrodo – visai lengvai įveikiamas darbas. Tačiau naujokams ar tik bepradedantiems specializuotis metalo tekinimo darbuose,  išties lengva pasiklysti. Tad kokios yra tos CNC tekinimo staklės ir kuo jos pasižymi?

Pagal valdymo tipą jos skirstomos:

  • Rankinės;
  • Automatinės;
  • Kombinuotos;
  • Programinės.

Tuo tarpu pagal panaudojimą:

  • Paprastos;
  • Universalios;
  • Specializuotos.

Šie įrenginiai dažniausiai naudojami atliekant tokius darbus: išorinių, vidinių, cilindrinių, kūginių, fasoninių ir galinių paviršių tekinimą, sriegių pjovimą, skylių gręžimą, gilinimą, plėtimą ir kt. CNC staklių pagrindinė ypatybė – milžiniška atliekamų operacijų koncentracija, maksimalus tikslumas, platus pjovimo įrankių pasirinkimas, įvairūs ruošinių ir įrankių keitimo įrenginiai. Visose yra įdiegtos automatinės apsaugos kontroliavimo sistemos. Sugedus kuriai nors detalei, įrenginys automatiškai stabdomas, tokiu būdu užkirsdamas kelią viso agregato dėvėjimuisi. Tuo pačiu apsaugomas ir šalia dirbantis žmogus nuo susižeidimų, kurie gali įvykti lūžus staklių detalėms.

CNC staklės dažnai vadinamos ekonomiškais ir ekologiškais agregatais. Jos suvartoja, lyginant su kitomis staklėmis, gana mažai elektros energijos, o darbo erdvė esti uždara. Tad be vargo galėsite naudoti ištraukiamąją ventiliaciją. Tokios sąlygos užtikrina švaresnį orą darbo vietoje.

Kiekvieno kliento poreikiai ir lūkesčiai yra individualūs. Tuomet ir tekinimo staklės, atsižvelgiant į numatomus darbus, parenkamos kiekvienam atskirai. Tokios įrangos prekybininkai teigia, jog glaudus pirkėjo ir pardavėjo bendravimas labai palengvina reikiamo įrenginio parinkimo procesą. Gal būt iš pradžių patiems sunku susigaudyti, ko tiksliai norite ir kas Jums labiausiai tiktų? Todėl neskubėdami peržvelkite staklių prekeivių internetiniuose puslapiuose siūlomą produkciją, jų savybes ir kainas. Tuomet galima drąsiai kreiptis į pasirinktą įmonę, kurios profesionalūs darbuotojai Jums padės išsirinkti tinkamiausias tekinimo stakles.

Reklama Reklama/Skelbimai ,Komentarai

traffix.lt

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra