Karališkojo teatro kalėdinė dovana

Autorius: Data: 2014-12-18 , 16:42 Spausdinti

Teatro metams besibaigiant Trakų Karališkasis teatras paruošė naują pastatymą: smagią Liudvikos Didžiulienės – Žmonos komediją „Lietuvaitės“. Per dvidešimt trejus kūrybinės veiklos metus – tai trisdešimt šeštasis spektaklis. Keitėsi aktoriai, režisieriai, tačiau kolektyvas nenuleido rankų- ir beveik metų darbo vaisiais netrukus galės pasidžiaugti visi- tiek pati trupė, tiek ir teatrą mylintys, jo vaidinamus spektaklius lankantys, žiūrovai.

Netikėti režisūriniai sprendimai, gražūs  kostiumai ir ,,švari‘‘ scenografija nepaliks abejingų šiam, regis, paprastam, tačiau sumaniam pastatymui.

„Lietuvaitėse“ pasakojama paprastutė istorija apie tai, kaip trys vieno dvarelio savininko dukterys labai smarkiai nori ištekėti, todėl įvairiausiais būdais stengiasi įtikti į svečius atvykusiems dviems lietuviams studentams. Pastarieji vesti taip pat būtų nieko prieš, tačiau su jais pradeda konkuruoti du lenkai senberniai, taip pat ieškantys būdų, kaip gi sulaukti merginų dėmesio bei nurungti studentukus. Kuo baigiasi varžytuvės, išvysite atėję pažiūrėti spektaklio. Trijų veiksmų komedijoje vaidina vienuolika aktorių. Spektaklio kūrimą, pagal Trakų kultūros rūmų parašytą projektą, dalinai remia  Kultūros taryba.

 

Trakų kultūros rūmų informacija

Kultūra Naujienos Trakai , ,Komentarai

traffix.lt

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra