Te bujoja kūrybos sodai

Autorius: Data: 2010-01-10, 07:33 Spausdinti

Gražūs ryšiai sieja Pagėgių savivaldybės viešosios bibliotekos  ir Pagėgių neįgaliųjų draugiją. Pagėgių viešosios bibliotekos darbuotojos mielai dalyvauja Pagėgių neįgaliųjų draugijos renginiuose, draugijos nariai visuomet laukiami bibliotekoje.

Ruošiantis Tarptautinei neįgaliųjų dienai, Pagėgių viešojoje bibliotekoje surengta Neįgaliųjų draugijos rankdarbių paroda ,,Te bujoja kūrybos sodai“. Parodoje eksponuojama  skiautiniai, siuviniai, mezginiai, dirbiniai iš šiaudelių, kompozicijos ir dar daug kitų, moterų rankomis sukurtų darbelių. Tai darbščių moterų, liaudies menininkių, aktyvių visuomenininkių – S. Baranauskienės, J. Mockienės, R. Baranauskaitės, I. Čiužauskienės, R. Jasienės, L. Stašinskienės, S. Snegiriovaitės, B. Petravičienės, L. Mačiulienės, V. Serapinienės, O. Bušniauskienės, A. Bagdonienės, O. Valaitienės, L. Miškinienės, E. Šulcienės, V. Kazlauskienės, J. Valaitytės, I. Jasūdaitės, S. Noreikaitės, L. Broškienės ir kt. darbai.
Tik bibliotekoms darbuotojoms parengus parodą ir apie tai paskelbus informaciją Pagėgių savivaldybės tinklapyje, į Pagėgius suskato neįgalieji net iš Joniškio. Įveikę netrumpą kelią, Pagėgių bibliotekoje joniškiečiai grožėjosi Pagėgių neįgaliųjų draugijos moterų rankdarbiais, įdėmiai klausėsi Rasos Baranauskaitės patarimų, dalijosi gražia patirtimi, keitėsi marginių raštais.
Bibliotekos direktorė Elena Stankevičienė papasakojo svečiams kuo žymus Pagėgių kraštas, trumpai pristatė Mažosios Lietuvos raštijos, bibliotekų istoriją, supažindino su kraštą garsinusių žymių žmonių – Vydūno, Martyno Jankaus, Adomo Brako, Algimanto Mackaus ir kt. gyvenimo faktais, veikla. Bibliotekoje skaičiusi spaudą rašytoja Bronė Savickienė  su meile dalijo autografus įsigijusiems jos knygas, o joniškiečių viešnagę vainikavo bendra bibliotekininkų ir svečių išvyka į Mažosios Lietuvos paveikslų sodą, Martyno Jankaus muziejų. Svečiai pasirašė Amžinojoje  Rambyno kalno knygoje, nusilenkė Rambyno kalnui, pasisveikino su Nemunu, džiaugėsi, kad „atrado“ gražiąją Mažąją Lietuvą ir Pagėgių kraštą.

Astos Andrulienės nuotr.

Nuotraukose:

1. Neįgaliųjų draugijos rankdarbių parodoje ,,Te bujoja kūrybos sodai“
2. Ant Rambyno kalno
3. Domėjosi Mažosios Lietuvos gamta ir istorija

Sena VorutaSusiję straipsniai

Comments are closed.

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra