Tautiška giesmė aplink pasaulį

Autorius: Data: 2011-07-07 , 15:51 Spausdinti

2011 m. liepos 6-ąją – Valstybės dieną – 21 val. lietuviai visame pasaulyje ir Lietuvoje giedojo Tautišką giesmę.

Šiuo metu gavome signalus, kad Tautišką giesmę giedojo bent 32 pasaulio lietuvių bendruomenės iš JAV, Brazilijos, Airijos, Belgijos, Estijos, Graikijos, Islandijos, Latvijos, Lenkijos, Norvegijos, Turkijos, Olandijos, Škotijos, Švedijos, Didžiosios Britanijos, Jamaikos, Vengrijos, Vokietijos, Naujosios Zelandijos, Rusijos, Karaliaučiaus, Liuksemburgo, Indijos.

Gauta žinių, kad Lietuvoje žmonės būrėsi giedoti bent 90 viešų vietų, neskaitant kavinių ir restoranų, kurias Lietuvos viešbučių bei restoranų asociacija taip pat kvietė organizuoti Tautiškos giesmės giedojimą savo svečiams.

Šiemet prie iniciatyvos prisidėjo 3 didieji prekybos tinklai: IKI, Maxima, Rimi, kurie savo parduotuvėse transliavo audio vaizdo įrašus, kviečiančius pirkėjus giedoti Tautišką giesmę.

Mobiliojo ryšio operatoriai „Omnitel“ ir „Bitė“ savo klientams siuntė trumpąsias SMS žinutes, kviečiančias giedoti Tautišką giesmę.

Lygiai 21 val. tautišką giesmę savo eteryje transliavo televizija TV3, per kurią prieš pat himną į tautą kreipėsi LR Prezidentė Dalia Grybauskaitė.

Giedoti Tautišką giesmę kvietė ir lygiai 21 val. ją transliavo nacionalinės radijo stotys M-1, Radiocentras, Lietuvos radijas.

Taip pat skaitytojus kvietė naujienų portalai „Delfi“, „Zebra“, dienraštis „Lietuvos rytas“. Visa tai yra informacija, kuri pasiekė mus, Tautiškos giesmės aplink pasaulį iniciatyvinę grupę. Tačiau ir visas internetas bei regioniniai žiniasklaidos kanalai mirga privačiomis žmonių, organizacijų ir pačių žiniasklaidos kanalų iniciatyvomis, dėl kurių šiemet jau galima drąsiai sakyti: Tautiška giesmė aplink pasaulį – jau tikra mūsų tautos TRADICIJA! Valio!

Labai kviečiame visus tautiečius pasidalinti informacija apie tai, kur giedojo Tautišką giesmę, taip pat vaizdo įrašais ir nuotraukomis svetainėje svetainėje www.tautiškagiesme.lt (Facebook grupė) – tik taip pasieksime tą nepakartojamą jausmą, kad buvome visi kartu ir sužinosime, koks šiemet realus iniciatyvos mastas.

Kai tik gausime naujos informacijos, būtinai pasidalinsime!

Žiniasklaidai visus gaunamus vaizdo įrašus ir nuotraukas nuolat krauname į serverį: ftp://ftp.tautiskagiesme.ltu

ser name: tggsm

password: tggsm

Lietuva , , ,Comments are closed.

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra