„Tautiška giesmė“ aplink pasaulį – vienu balsu pasveikinkim Europą!

Autorius: Data: 2013-06-28 , 10:45 Spausdinti

Artėja Liepos 6-oji, kada visi lietuviai, kuriame pasaulio krašte bebūtų, vėl susivienys vienai iš gražiausių šiuolaikinių lietuviškų tradicijų – bendrai „Tautiškai giesmei“.

Užgimusi prieš penkerius metus minint Lietuvos tūkstantmetį, ši unikali mūsų tautos iniciatyva, palaikoma pavienių žmonių ir aktyvių bendruomenių, jau tapo tradicija, kuria pagrįstai galime didžiuotis. Esame vienintelė tokia tauta, kurios himnas vieną dieną metuose apskrieja visą pasaulį.

Narystę Europos Sąjungoje pasitikusi kaip šviesiausia naujoji Europos šalis, šiemet Lietuva su Europa sveikinasi jau visai kitu – šeimininko – statusu, ir stoja už ES Tarybos vairo. Todėl šiemet sakome – visur, visame pasaulyje, kur tik yra lietuvių, liepos 6 d., šeštadienį, lygiai 21 val., giedokime Tautišką giesmę ir vienu balsu pasveikinkim Europą!

Net iš atokiausių planetos kampelių atsklidę lietuvių balsai bus sujungti į bendrą – tautos – chorą, ir taip sukurta Tautiška giesmė, verta tikrosios to žodžio prasmės.

„Tautiška giesmė“ aplink pasaulį – tai mus visus vienijantis įvykis ir gyvas įrodymas, kad ir nedidelė tauta gali daryti didelius ir reikšmingus dalykus.

Puoselėkime mūsų laikų tradiciją ir kartu su po visą pasaulį pasklidusiais lietuviais liepos 6 d. lygiai 21 val. gyvenamosios vietos laiku giedokime „Tautišką giesmę“.

• Suburkite kartu giedoti draugus, šeimą, giminę ar bendruomenę.

• Praneškite apie savo planus (šalį, miestą, susibūrimo vietą) iniciatyvos organizatoriams el. paštu tautiskagiesme@gmail.com. Visos organizatoriams praneštos susibūrimo vietos bus skelbiamos internete adresu www.facebook.com/tautiskagiesme

• Skleiskite žinią – kalbėkite apie šios idėjos svarbą, paskelbkite apie savo iniciatyvas visais turimais kanalais (socialiniuose tinkluose, vietos lietuvių žiniasklaidoje, interneto svetainėse, bendruomenių centruose ir t. t.).

• Prisijunkite prie iniciatyvos puslapio „Facebook“ adresu www.facebook.com/tautiskagiesme ir sekite karščiausias naujienas iš visų pasaulio kampelių. Įamžinkite (nufilmuokite ir nufotografuokite) save, savo artimuosius ar savo bendruomenę tą vienybės akimirką ir pasidalinkite su tautiečiais bei visu pasauliu. Filmuotą medžiagą ir nuotraukas įkelkite http://dbinbox.com/tautiskagiesme

Vardan mūsų pačių – lietuvių!

Nuoširdžiai,

„Tautiškos giesmė aplink pasaulį“ iniciatorius Raimundas Daubaras

www.punskas.pl

Liepos 6-oji , ,Komentarai

traffix.lt

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra