Tautininkų Sąjunga siūlo ant Žaliojo tilto pagerbti keturis pirmuosius Lietuvos prezidentus

Autorius: Data: 2015-07-23 , 15:25 Spausdinti

PAREIŠKIMAS

Dėl Žaliojo tilto ateities

2015-07-23

Vilnius

Tautininkai drauge su kitais patriotais džiaugiasi, kad sostinės krantus jungiantis Žaliasis tiltas po dvidešimt penkerių valstybės metų pagaliau išsivadavo nuo sovietinių okupantų stabų. Dabarties sąlygomis, vykstant kovai dėl žmonių protų, būtų tikslinga rasti kitus simbolius, galinčius pelnytai papuošti vieną iš centrinių valstybės sostinės vietų.

Gerbiant atskirų patriotų ir pilietinių organizacijų siūlymus ant Žaliojo tilto pastatyti partizanų arba signatarų paminklus, tenka pastebėti, jog šiais atvejais tarp atskirų asmenybių gerbėjų gali kilti konkurencija ir kas nors vis tiek liktų „nuskriaustas“.

Dėl to siūlome čia įamžinti keturis istorinius valstybės prezidentus – Antaną Smetoną, Aleksandrą Stulginskį, Kazį Grinių ir Joną Žemaitį-Vytautą. Partizanų prezidento asmenyje būtų pagerbti visi laisvės kovotojai, A. Stulginskio ir A. Smetonos asmenyse – signatarai, drauge būtų suvienyta parlamentinė demokratija ir prezidentinė respublika, visos pagrindinės politinės srovės.

Kviečiame patriotus ir jų organizacijas palaikyti šią idėją, o Vilniaus miesto merą ir savivaldybę pradėti plačią diskusiją su visuomene dėl Žaliojo tilto ateities.

Tautininkų Sąjungos pirmininkas

Julius Panka

Politika , ,Komentarai

traffix.lt

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra