Tautininkai – partijos atkūrimo tiesiojoje

Autorius: Data: 2011-07-21 , 16:03 Spausdinti

Kad Tautininkų frakcija teisingai pasielgė nutraukdama savo veiklą TS-LKD ir išėjo iš šios autoritarinės partijos, dar kartą 2011 m. liepos 14 dieną pailiustravo jau naujai išrinktas TS-LKD Priežiūros komitetas, kuris savo posėdyje nusprendė geriau už pačius tautininkus – esą jie negalėjo išeiti, nes ne taip kažką procedūriškai padarė…

Labai panaši dainelė, kurią prieš dvidešimt metų dainavo gensekas Michailas Gorbačiovas ir SSKP politbiuras – esą Lietuva negalėjo išstoti iš Sovietų sąjungos, nes jos deputatai kažkaip ne taip nubalsavo… Įdomu, ką apie tai galvoja Lietuvos nepriklausomybės architektas Vytautas Landsbergis. Ar ir jo manymu, tautininkai negalėjo be Andriaus Kubiliaus leidimo išeiti iš TS-LKD? Ir kodėl V. Landsbergis pradelsė, kai reikėjo paremti Partijos pirmininko rinkimuose Ireną Degutienę? Gal tuomet tautininkai nebūtų išėję. Klausimai be atsakymų.

Ką gi, tautininkai apsisprendė, absoliučia reikalinga dauguma nubalsavo savo Konferencijoje už atsiskyrimą nuo TS-LKD ir dabar yra laisvi vėl atkurti savo partiją.

Dauguma pažangios, tautiškai susipratusios Lietuvos inteligentijos, tautiško verslo atstovų privačiuose susitikimuose ir pokalbiuose pritarė tokiam tautininkų žingsniui – tautininkams nebepakeliui su nuo lietuviškų idealų tolstančia TS-LKD.

Tačiau be tautos paramos tautininkai netaps rimta politine jėga Lietuvoje. Todėl Tautininkų Sąjungos atkūrimo iniciatyvinė grupė kreipiasi į visus susipratusius lietuvius tapti naujos Tautininkų partijos steigėjais ir kartu nulemti tolesnį Lietuvos likimą. Kitos politinė jėgos, kuri galėtų energingai pasipriešinti lietuvių tautos naikinimui, tiesiog nėra.

Visą reikalingą informaciją, kaip galima paremti tautininkų politinį žygį už Lietuvą, rasite tautininkų puslapyje: www.tautininkai.lt

Tautininkų Sąjungos atkūrimo iniciatyvinė grupė

Voruta. – 2011, liep. 23, nr. 14 (728), p. 3.

Politika , , , , , , , ,Comments are closed.

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra