Tarptautinio festivalio Kaunas Jazz 2014 spaudos konferencija

Autorius: Data: 2014-03-17 , 17:28 Spausdinti

 

Maloniai kviečiame dalyvauti festivalio Kaunas Jazz spaudos konferencijoje, kuri vyks kovo 19 d., trečiadienį, 11.30 val. Kauno miesto savivaldybės mažojoje salėje. (Laisvės al. 96, Kaunas). Žiniasklaidos atstovus su tradiciniu renginiu supažindins Kaunas Jazz sumanytojas Jonas Jučas, Kaunas Jazz meno vadovė Indrė Jučaitė, Kauno miesto meras Andrius Kupčinskas, Kauno senamiesčio draugijos valdybos pirmininkas Edmundas Kolevaitis, Vilniaus Juozo Tallat-Kelpšos konservatorijos bigbendo vadovas Eugenijus Vedeckas.

 

Nuo 1991 metų vykstantis Kaunas Jazz festivalis tapo visos Lietuvos kultūrinio gyvenimo dalimi – reprezentuoja Lietuvą ir Kauno miestą bei suteikia jam išskirtinę dvasią ir unikalų džiazavimo polėkį.

 

Tarptautinis džiazo festivalis Kaunas Jazz, atnešantis į Lietuvą ne tik pavasarį, bet ir begalinį naujų emocijų, idėjų ir patirties pliūpsnį, Kaune ir Vilniuje pristato pasaulines džiazo žvaigždes ir šiuo metu aukščiausiai vertinamus džiazo projektus.

 

 

XXIV tarptautinis džiazo festivalis Kaunas Jazz 2014 vyks balandžio 24–27 dienomis Kaune ir Vilniuje.

 

 

Kaunas Jazz 2014 festivalyje dalyvaus atlikėjai iš Lietuvos, Lenkijos, Izraelio, JAV, Norvegijos, Latvijos, Prancūzijos, Estijos, Vokietijos, Ukrainos, Austrijos.

 

 

Daugiau informacijos
Evelina Baltuškaitė
+370 615 94422
evelina.baltuskaite@gmail.com

 

 

Kaunas , , ,Komentarai

traffix.lt

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra