Tarptautinės turizmo dienos proga vilniečiams dovanojamos ekskursijos po Vilnių

Autorius: Data: 2014-09-24 , 10:53 Spausdinti

Vilniaus turizmo informacijos centras (TIC), minėdamas Tarptautinę turizmo dieną,  rugsėjo 25 – 28 dienomis kviečia vilniečius į nemokamas ekskursijas. Jose dalyvauti gali tik iš anksto užsiregistravę asmenys (vietų skaičius ribotas). Registracija į ekskursijas vyksta nuo 14 iki 17 val. telefonu 8 5 250 5895. Ekskursijų sąrašas skelbiamas svetainėje www.vilnius-tourism.lt ir Facebook paskyroje https://www.facebook.com/VilniusTourism.

Tarptautinė turizmo diena visame pasaulyje minima rugsėjo 27-ąją. Šią dieną turizmo srities darbuotojai gali pasidžiaugti sėkmingu turistiniu sezonu.

 „Norime šventine nuotaika pasidalinti su visais vilniečiais ir šįmet dovanojame 17 nemokamų ekskursijų. Pastebėjome, kad susidomėjimas ekskursijomis didžiulis, todėl sukūrėme įdomią programą, kurioje galės dalyvauti apie 500 žmonių. Vieni išgirs Vilniaus kiemelių istorijas, leisis ieškoti Trečiosios pilies, kiti galės pajusti Užupio respublikos dvasią, sužinoti apie „nelabuosius“, treti vaikščios žymių moterų pėdomis ar pažins rečiau lankomus Vilniaus kampelius“, – sakė TIC direktorė Jolanta Beniulienė.

Į programą įtraukta ir nauja tema apie Romain Gary laikų Vilnių, kuriame garsusis rašytojas praleido keletą vaikystės metų.

Per 2013 metus Vilniaus turizmo informacijos centras suorganizavo apie 500 ekskursijų. Užsieniečiai dažniausiai renkasi ekskursijas tradiciniu maršrutu, o lietuviai pamėgo temines ekskursijas. Populiariausios temos – Vilnius K. Sabaliauskaitės romane „Silva rerum“ (pagal I, II ir III romanus), Vilniaus požemiai, Vilniaus senamiesčių kiemelių paslaptys, Vilniaus legendos, Naktinis Vilnius, Meilės istorijos Vilniuje.

vilnius.lt

Vilnius ,Komentarai

traffix.lt

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra