Tarptautinės jaunimo dienos proga – susitikimas su LR Prezidente

Autorius: Data: 2010-01-10 , 07:33 Spausdinti

2009 m. rugpjūčio 12 d. 14 val. įvyks Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės ir jaunimo organizacijų lyderių susitikimas.
 
Susitikimas organizuojamas Tarptautinės jaunimo dienos proga bei juo siekiama aptarti aktualiausius jaunimui klausimus, apžvelgti jaunimo politiką ir kylančius iššūkius.
 
„Šiuo metu jaunimo organizacijoms nemažą susirūpinimą kelia jaunimo politikos, kaip valstybės prioriteto, išsaugojimas. Tikimės, kad susitikimo metu bus diskutuojama opiausiais jaunimo veiklos ir pilietinės visuomenės aspektais. Norime su Prezidente aptarti NVO veiklos sąlygų, savanorystės, aktyvaus dalyvavimo bei kitus iššūkius,“ – komentuoja LiJOT prezidentas Šarūnas Frolenko.
Susitikimo metu įvairių jaunimo organizacijų atstovai taip pat sieks atkreipti Prezidentės dėmesį į aktualias neformalaus ugdymo, jaunimo darbuotojų, regioninės jaunimo politikos, pilietiškumo ugdymo, aukštojo mokslo ir kitas jauniems žmonėms aktualias problemas.
„Vertiname Lietuvos Respublikos Prezidentės iniciatyvą kviečiant jaunimo organizacijas į susitikimą, ypač 10 kartą minint Tarptautinę jaunimo dieną. Norėtume, jog Lietuvoje bus pradėta laikytis nuomonės, jog jaunimas ne vien ateitis, tačiau ir dabartis,“ – sako Š. Frolenko, LiJOT prezidentas.
 
Primename, kad Lietuvos jaunimo organizacijų taryba (LiJOT) – 1992 m. įkurta didžiausia nevyriausybinių jaunimo organizacijų sąjunga Lietuvoje. Šiuo metu LiJOT vienija 62 nacionalines jaunimo organizacijas ir regionines jaunimo organizacijų sąjungas, o tai yra daugiau nei 200 000 jaunų žmonių.
 
Dėl papildomos informacijos kreiptis: Guoda Lomanaitė, Lietuvos jaunimo organizacijų taryba (LiJOT), tel.: 8 698 16 664, el. paštas: informacija@lijot.lt
 
Lietuvos jaunimo organizacijų taryba
Didžioji g. 8-5, LT-01128 Vilnius, tel./faks. (5) 279 10 14, el. pastas: lijot@lijot.lt

Sena VorutaComments are closed.

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra