Tarptautinė muziejų diena paminėta Kaune

Autorius: Data: 2011-05-19, 13:30 Spausdinti

Vytauto Didžiojo karo muziejaus Edukacijos ir informacijos sk. vedėja Regina RAJECKIENĖ

2011 m. gegužės 16 dieną Kauno miesto rotušėje Vytauto Didžiojo karo muziejaus muziejininkai su kitais Kauno muziejininkais paminėjo Tarptautinę muziejų dieną.

Sveikindamas muziejininkus miesto meras Rimantas Mikaitis kalbėjo: „Kaunas – muziejų miestas. Čia saugoma mūsų tautos atmintis, istorija, turime kuo didžiuotis. Jūs, muziejininkai, dirbate labai svarbų darbą, tik gaila, kad mažai apmokamą. Dėkojame jums už kruopštų, didelio profesionalumo ir atidumo reikalaujantį darbą.“

Geriausia 2010 metų muziejininke paskelbta Nacionalinio M. K. Čiurlionio dailės muziejaus Taikomosios dailės skyriaus vedėja dr. Aldona Snitkuvienė. Į Rotušę susirinkusius muziejininkus pasveikino Muziejų asociacijos pirmininkas Raimundas Balza ir Nacionalinio M. K. Čiurlionio dailės muziejaus direktorius Osvaldas Daugelis.

Monsinjoras Artūras Jagelavičius perdavė vyskupo metropolito Sigito Tamkevičiaus laiminimą ir linkėjimą, kad už kruopštų darbą muziejininkai sulauktų ir didesnių pajamų.

Koncertavo Kauno muzikinio teatro solistė Rita Preikšaitė ir J. Naujalio muzikos gimnazijos smuikininkų grupė, vadovaujama Ramunės Banzaitytės. Vėliau muziejininkų šventė tęsėsi Mykolo Žilinsko dailės galerijoje.

Artūro Užgalio nuotr.

Nuotraukoje: VDKM darbuotojai su Vytauto Didžiojo karo muziejaus vėliava

Vytauto Didžiojo karo muziejus , , , , , , ,Susiję straipsniai

Comments are closed.

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra