Tarptautinė mokslinė konferencija „Nepatogus kultūros paveldas?“

Autorius: Data: 2015-01-27 , 10:11 Spausdinti

Gegužės 27-29 dienomis Jogailos universitete Krokuvoje (Lenkija) rengiama tarptautinė mokslinė konferencija „Nepatogus kultūros paveldas? Tautinių, etninių ir religinių mažumų kultūros paveldas viešoje erdvėje – mitai, ideologijos, de(re)konstrukcijos“.

Pagrindinė konferencijos tema – plačiai suvokiama marginalizacijos ir reabilitacijos problema, susijusi su tautinių, religinių ir etninių mažumų bendruomenių kultūrinio paveldo traktavimo klausimu. Daugelyje Senojo žemyno šalių XX a. jų kultūrinis palikimas buvo nutylimas, asimiliuojamas ar net persekiojimas, bijantis tam tikrų įtampų ar konfliktų.
Konferencijos potemės: mažumų paveldas ir kultūrinė atmintis; materialus ir nematerialus tautinių, religinių ir etninių mažumų kultūros paveldas – ribos, temos, problemos, atvejo studijos; mažumų paveldas institucijose – projektai, programos, apsaugos ribos; mažumų paveldo administravimas, ,,palikimas be įpėdinių“, ,,palikimas be tėvynės“, paveldas konflikto zonoje; diskursai tautinių, religinių ir etninių mažumų atžvilgiu pokario Europoje ir t.t.
  Daugiau informacijos apie renginį rasite čia
 kpd.lt inform., www.krokuva.eu nuotr.

Lietuva - Lenkija ,Komentarai

traffix.lt

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra