Švietimo ir mokslo viceministras kviečia plėsti suaugusiųjų švietimo galimybes

Autorius: Data: 2015-04-29 , 16:14 Spausdinti

Balandžio 28 d. švietimo ir mokslo viceministras Rolandas Zuoza atidarė konferenciją „Suaugusiųjų švietimo plėtros galimybės savivaldybėse“. Konferencijos metu apžvelgiamos naujos neformalaus suaugusių švietimo ir tęstinio mokymosi galimybės, aptariamas bendradarbiavimas vykdant įvairias suaugusiųjų švietimo ir mokymo iniciatyvas.

„Kviečiame inicijuoti ir praktikoje diegti kokybinius pokyčius suaugusiųjų neformaliojo švietimo politikoje ir kartu siekti tikslo, kad kuo daugiau  suaugusiųjų dalyvautų mokymosi visą gyvenimą procese“, – sakė švietimo ir mokslo viceministras savivaldybių atstovams.

2015 m. sausio 1 d. įsigaliojęs naujasis Lietuvos respublikos Neformaliojo suaugusiųjų švietimo ir tęstinio suaugusiųjų mokymosi įstatymas vieną svarbiausių vaidmenų numato savivaldybėms. Savivaldos lygmeniu jos planuos ir įgyvendins suaugusiųjų neformaliojo švietimo ir tęstinio mokymosi veiksmų planus, ieškos priemonių motyvuoti ir pritraukti suaugusiuosius mokytis, užtikrinti aukštą švietimo ir mokymo paslaugų kokybę.

Švietimo ir mokslo ministerija bei jai pavaldžios institucijos su savivaldybėmis bendradarbiaus teikiant švietimo pagalbą.

Balandžio 28-29 d. vykstančios konferencijos „Suaugusiųjų švietimo plėtros galimybės savivaldybėse“ metu aptariami Neformaliojo suaugusiųjų švietimo ir tęstinio suaugusiųjų mokymosi įstatymui įgyvendinti rengiami teisės aktai, apžvelgiama geroji užsienio šalių ir Lietuvos patirtis organizuojant suaugusiųjų švietimą nacionaliniu ir regioniniu lygmeniu.

Švietimo ir mokslo ministerijos
Komunikacijos skyrius

Uncategorized ,Komentarai

traffix.lt

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra