Švenčionių ir Šiaulių religinėms bendruomenėms gražinama nuosavybės teisė į maldos namus

Autorius: Data: 2013-02-06 , 15:50 Spausdinti

Trečiadienį, 2013 m. vasario 6 d., posėdyje ministrų kabinetas pritarė siūlymui pripažinti Švenčionių stačiatikių Švenčiausios Trejybės parapijai nuosavybes teises į bažnyčios pastatą Švenčionyse, o Šiaulių   Šv. apaštalų Petro ir Pauliaus katedros parapijai – nuosavybės teises į katedros pastatą Šiauliuose.

Priėmus sprendimą, šiuos religinės paskirties pastatus Nekilnojamojo turto registre bus galima įregistruoti minėtų religinių bendruomenių vardu.Religinės paskirties nekilnojamojo turto (išskyrus žemę), kuris 1948 m. buvo paskelbtas nacionalizuojamu, tačiau paliktas religinėms bendruomenėms ir bendrijoms naudotis ir religinių bendruomenių ir bendrijų faktiškai naudotas ir tebenaudojamas pagal paskirtį, registravimo tvarką nustato Lietuvos Respublikos Seimo priimtas Religinių bendruomenių ir bendrijų nuosavybės teisės į religinės paskirties nekilnojamąjį turtą registravimo tvarkos įstatymas.

Praėjusių metų lapkritį nuosavybės teisės į bažnyčią ir koplyčią Kretingoje pripažintos Mažesniųjų brolių ordino Lietuvos šv. Kazimiero provincijos Kretingos Apreiškimo vienuolynui.

ru.wikipedia.org nuotr.

Religija , , ,Komentarai

traffix.lt

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra