Sveikinimas Velykų proga

Autorius: Data: 2010-01-10, 07:33 Spausdinti

Broliai, seserys Kristuje,

kai apaštalams užėjo audra Genezereto ežere ir jų valtis buvo jau toli nuplaukusi nuo kranto, blaškoma bangų (Jono 6: 16-18), pasirodęs Kristus nusigandusius Apaštalus ramino sakydamas: “Aš čia. Nebijokite!” (Jono 6:20).

Prisikėlęs Kristus taip pat pasirodė savo mokiniams:  “Jiems besikalbant, pats Jėzus atsirado jų tarpe ir prabilo: „Ramybė jums!“ ” (Luko 24:36).

Tokie Kristaus žodžiai – “nebijokite” ir “ramybė jums”, padeda mums giliau susipažinti su Kristumi. Jis kviečia mus drąsiau ir su didesniu pasitikėjimu priartėti prie Jo, nes Jis yra tas, kuris panaikina mūsų dvasines silpnybes ir gydo baimės, keršto ir nepasitikėjimo žaizdas. Tie žodžiai yra skiriami ir jaunimui Lietuvos jaunimo dienų proga  Klaipėdoje 2007 m. Vyskupas R. Norvila rašė, “Lavinkite širdis, kad jos ant Baltijos jūros kranto išgirstų Jėzaus žodžius pirmą kartą nuskambėjusius prieš du tūkstančius metų virš Genezereto ežero bangų ir niekada nenutylančius, – Drąsos! Tai aš”.

Baigdami gavėnios atgailos laikotarpį ir žengdami link šv. Savaitės  apeigų   pradedant su Verbų sekmadieniu, iki Didžiojo ketvirtadienio paskutinės vakarienės ir Didžiojo penktadienio Aukos, prisimenam Jėzaus išganingąją kančią ir mirtį. O tada   džiaugiantis Jo Prisikėlimu mums dera ne tik atlikti religinę pareigą, dalyvauti Velykinėse apeigose, bet ir galime giliau susipažinti su besivystančia išganymo istorija. Kristaus išganymo malonė tęsiasi iki šios dienos   mums reikia turėti drąsos išgyventi Dievo valią, sekti Kristų mūsų kasdieniniame gyvenime.

Nuoširdžiai sveikinu visus lietuvius išsibarsčiusius per visus pasaulio žemynus Šv. Velykų proga. Tegul Šv. Velykų palaima mus skatina būti drąsesniais krikščionimis, pasitikėti tuo, kuris yra su mumis “per visas dienas” (Mato 28:20). Eikime link Kristaus, kuris yra meilė, nes “pasitikėjimas ir tik pasitikėjimas veda į meilę” rašė Šv. Kūdikėlio Jėzaus Teresėlė, šių metų Lietuvos jaunimo dienų globėja.

Linkiu visiems palaimintų Šv. Velykų! Jūsų Kristuje

Sena VorutaSusiję straipsniai

Comments are closed.

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra