Sveikinimai skriejo iš visos Lietuvos

Autorius: Data: 2010-01-10, 07:33 Spausdinti

Prezidentė Dalia Grybauskaitė 2010 m. kovo 1 d. šventė 54-ąjį gimtadienį. Krašto vadovę sveikino ne tik draugai, bendražygiai, aukšti politikai, bet ir paprasti gyventojai. Kai kurie jų atsiuntė net dovanėlių.
 
Šį savo gimtadienį D. Grybauskaitė veikiausiai prisimins ilgai. Tokio išskirtinio dėmesio ir tiek sveikinimų anksčiau ji, ko gero, nebuvo sulaukusi.

Su artimiausiais draugais gimtadienį prezidentė atšventė jau sekmadienį. Vakar prezidentūroje ją pasveikino Seimo pirmininkė Irena Degutienė ir premjeras Andrius Kubilius. Įprasti laiškai ir elektroninės žinutės su geriausiais linkėjimais D. Grybauskaitei skriejo iš visos Lietuvos.

Vakar prezidentūra dirbo įprastu ritmu, tačiau graži D. Grybauskaitės data neliko nuošalyje. Ji kiek pakoregavo prezidentės dienotvarkę – Irena Degutienės ir Andrius Kubiliaus apsilankymas S.Daukanto aikštės rūmuose joje nebuvo iš anksto numatytas. „Tačiau šalies vadovė kaip visada buvo darbingos ir žvalios nuotaikos“, – LŽ sakė prezidentės atstovas spaudai Linas Balsys.

I. Degutienė ir A. Kubilius prezidentei įteikė gėlių. Seimo pirmininkė parinko iš baltų ir geltonų rožių sukomponuotą puokštę, atnešė ir nedidelę dovanėlę – parlamentą reprezentuojančią knygą.

Premjeras D. Grybauskaitei įteikė tulpių, baltų austomų ir kvepiančių alyvų puokštę. Kitokių dovanų A. Kubilius neteikė. Jo nuomone, kuklus, neįpareigojantis pasveikinimas, gėlių puokštė, bičiuliškas apkabinimas ir bučinys, nuoširdus žodis ir, žinoma, privalomas svarbiausių darbų trumpas aptarimas – puikus derinys prezidentės gimtadienio proga.

Aktyviai D. Grybauskaitę sveikino ir interneto vartotojai. Viename socialinių tinklų sukurtoje prezidentės anketoje per pusdienį buvo suraityta keliasdešimt sveikinimų. Juose krašto vadovei linkėta stiprybės, išminties ir ryžto, taip pat sveikatos, laimės, geros nuotaikos bei gražios gimimo dienos šventės. „Gerbiama prezidente, stiprybės ir neblėstančios valios priimant svarbiausius mums visiems sprendimus linkiu jums gimtadienio proga. Būkite sveika ir laiminga, dirbkite Lietuvos labui!“ – linkėjo viena druskininkietė.

D. Grybauskaitė internautams padėkojo už sveikinimus. „Ačiū už šiltą ir neužmirštamą nuoširdumą, kurį jaučiau jūsų atsiųstuose sveikinimuose gimimo dienos proga“, – parašė ji.

Prezidentė sulaukė ir netikėtų dovanų. Be kita ko, D. Grybauskaitę pasiekė vienos senolės siuntinėlis. Jame valstybės vadovė rado malonią staigmeną – nertą servetėlę. „Ją močiutė nėrė laikydama didinamąjį stiklą, kadangi prastai mato“, – LŽ atskleidė L. Balsys.

Jis pasakojo, kad D. Grybauskaitė buvo sujaudinta žmonių parodyto dėmesio ir į laiškus ar dovanėles įdėtos širdies šilumos.

Prezidentės komandos nariai – patarėjai ir kiti prezidentūros darbuotojai – vakar taip pat pasveikino D. Grybauskaitę, įteikė jai gėlių, linkėjo sveikatos.

 
Džojos Gundos Barysaitės nuotr.
 
www.lzinios.lt
 
Nuotraukoje: Gimtadienio proga pasveikinti prezidentės D. Grybauskaitės į prezidentūrą atvyko premjeras A. Kubilius ir Seimo pirmininkė I. Degutienė

Sena VorutaSusiję straipsniai

Comments are closed.

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra