Sveikatingumo metų proga nauja laida „Sveiki“ radijuje „Laisvoji banga“

Autorius: Data: 2012-11-07 , 09:14 Spausdinti

2013-ieji Seimo paskelbti Sveikatingumo metais. Atsiliepiant į šį valstybei svarbų faktą radijo stotis „Laisvoji banga“ pradeda naują laidą „Sveiki“, kuri bus transliuojama šeštadieniais 9.05 val.

Viliamasi, kad Sveikatingumo metų proga atsiras ir daugiau visuomenininkų, verslo ir valdžios institucijų bendrų veiklų, kad visuomenė būtų sveikesnė, darbingesnė ir laimingesnė.

Jei laidos pavadinimą „Sveiki“ skaitytume kirčiuodami pabaigą, gautume mūsuose įprastą pasilabinimą, kilusį iš gražaus noro palinkėti kiekvienam sutiktajam sveikatos – kūniškos ir ne tik. Jei perskaitytume pabrėždami pradžią, išeitų įsakmus kvietimas išsveikti, jokioms negalioms nepasiduoti.

Apie panašius dalykus ir bus ši laida – ir apie pačią sveikatą, ir apie jos išsaugojimo būdus. Nes sveikata nėra būsena, kai nekamuoja liga ar koks nuosilpis. Sveikata nėra vien ligos nebuvimas, tai – atskiras, savarankiškas pagrindas, reikalaujantis dėmesio, rūpesčio, supratimo.

Turint galvoje, kad Seimas 2013-uosius paskelbė Sveikatingumo metais, laida bus rengiama artimai bendradarbiaujant su nevyriausybinėmis organizacijomis, visuomenininkais, kurių rūpesčiu Lietuvoje ir skinasi (kol kas, deja, nelengvai) kelią kur kas sveikesnis požiūris į sveikatą.

Pirmojoje laidoje, kuri bus transliuojama lapkričio 10 d., dalyvauja Sveikatos, sveikatinimo ir sveikatingumo metų iniciatorius Juozas Dapšauskas. Laidos vedėjas – Ginas Dabašinskas.

Sveikata , ,Comments are closed.

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra