Svarbiausi pirkiniai kokybiškai sodininkystei

Autorius: Data: 2019-04-10 , 10:41 Spausdinti

Svarbiausi pirkiniai kokybiškai sodininkystei

PR

Prasidėjus šiltajam sezonui, vis daugiau laiko praleidžiame puoselėdami kiemo ar sodo aplinką, tačiau kiekvienam norisi, kad galutiniai rezultatai būtų kaip įmanoma kokybiškesni ir efektyvesni. Būtent dėl šių priežasčių pravartu iš anksto pagalvoti, kokių papildomų pirkinių Jums prireiks – jei pasirūpinsite šiomis sodo prekėmis, šį sezoną turėsite kur kas mažiau rūpesčių.

Trąšos

Tikriausiai sutiksite, jog bet kokiems augalams reikalinga didesnė ar mažesnė priežiūra ir Jūsų rūpestis, tačiau geriausių rezultatų galime tikėtis tik tuomet, jei pasitelkiame specialiai tam tikrai augalų grupei skirtas trąšas. Šias priemones būtų galima prilyginti mums skirtiems vitaminams: trąšos aprūpins augalus reikiamomis medžiagomis ir užtikrins ilgalaikius rezultatus. Šiems gaminiams tikrai neprireiks didelių investicijų, todėl juos įtraukti į būsimųjų pirkinių sąrašą turėtų kiekvienas, norintis mėgautis vešlia veja ar gausiu vaisių bei daržovių derliumi.

Laistymo sprendimai

Ne mažiau nei trąšų, visiems augalams taip pat reikia ir vandens – jei vasara nebus lietinga ar norėsite pasirūpinti šiltnamyje esančiais augalais, turėtumėte pagalvoti apie patogius laistymo sprendimus. Šiuo atveju galima rinktis net iš kelių skirtingų alternatyvų. Jei laistomo ploto nėra daug ir esate pasiryžę šį darbą reguliariai atlikti patys, galite rinktis įprastus laistytuvus ar purkštukus, tačiau jeigu galite pasigirti itin dideliu sodu ar daržu, vertėtų pagalvoti apie laistymo sistemą. Turėdami tokią įrangą, apie laistymą praktiškai galėsite pamiršti!

Žolės pjovimo technika

Net ir nedideliame kieme dažniausiai yra bent lopinėlis žolės, kurią tenka pjauti ir prižiūrėti, todėl vargu, ar be šios technikos pavyks išsiversti – vienintelis klausimas, kokį įrenginį nuspręsite pritaikyti sau. Pasirinkimas priklausys nuo to, kokį žolės plotą Jums tenka prižiūrėti: jei aktualus manevringumas – rinkitės trimerį, jei pjaunate vidutinio dydžio kiemą – apžiūrėkite žoliapjoves, o jei plotai ypač dideli, pagalvokite apie traktoriuko ar roboto įsigijimą. Visą šią sodo techniką rasite Pigu.lt el. parduotuvėje.

Šiltnamiai

Nors šis statinys tikrai nėra privaloma sodo prekė, beveik kiekvienas, turintis bent šiek tiek daugiau laisvos žemės ir norintis ją išnaudoti prasmingai, svarsto apie tokią galimybę. Apie jo naudą išsiplėsti neverta – jei norite sulaukti didesnio derliaus ir apsaugoti augalus nuo išorės poveikio, praktiškai neįmanoma surasti efektyvesnio varianto. Neprireiks ir labai didelių investicijų – ypač tuomet, jeigu paieškosite vykstančių akcijų: jų metu šiltnamiai pigiau parduodami.

Kultivatoriai

Nors gali pasirodyti, kad kultivatoriai pritaikomi tik žemės purenimui, nusprendę įsigyti tokį gaminį, smarkiai nustebsite jo suteikiamomis galimybėmis. Galėsite kovoti su piktžolėmis, panaikinsite velėną, o jei įsigysite papildomų priedų, sėkmingai atliksite ir įvairius žemės ūkio darbus, pavyzdžiui, arsite žemę ar net kasite bulves. Jei sode ar darže atliekate daugiau panašių darbų, tikrai vertėtų pagalvoti apie kultivatoriaus įsigijimą – praktiškai kiekvienas lieka patenkintas jo efektyvumu.

Tikėtina, kad daugelį iš šių prekių jau turite savo namuose, tačiau priklausomai nuo asmeninių poreikių ir dažniausiai atliekamų darbų, tikrai surasite, kuo papildyti jau sukauptą kolekciją. Tiek kokybiški įrankiai, tiek Jūsų įdėtos pastangos neabejotinai atsispindės ir Jūsų sode ar darže, todėl šiek tiek padirbėti tikrai verta – tuomet ir ruduo bus kur kas dosnesnis savo gėrybėmis!

Naujienos ReklamaKomentarai

traffix.lt

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra