Šv. Petro aikštėje bus įrengta prakartėlė iš Peru

Autorius: Data: 2021-10-29 , 11:36 Spausdinti

Šv. Petro aikštėje bus įrengta prakartėlė iš Peru

2020 m. Kalėdų eglė Šv. Petro aikštėje  (Vatican Media)

www.vaticannews.va

Šių metų Kalėdų proga Šv. Petro aikštėje bus įrengta prakartėlė iš Peru. Kalėdų eglė bus atvežta iš Italijos Trento miesto apylinkių miškų pietinėje Alpių priekalnėje.

Prakartėlę sudarys apie trisdešimt figūrų, simbolizuojančių Andų kalnų regiono tautų gyvenimą ir visuotinį kvietimą į išganymą, nes Dievo Sūnus įsikūnijo tam, kad išgelbėtų kiekvieną pasaulio gyventoją, nepriklausomai nuo kalbos, kultūros ar tautybės. Peru sukurta prakartėlė taip pat primins šiais metais sukakusias šalies nepriklausomybės 200-ąsias metines.

Šv. Petro aikštėje šiemet bus pastatyta 28 metrų aukščio eglė, užaugusi Paganella vietovėje netoli Trento. Medis užaugo tvarios miškininkystės teritorijoje. Jis bus papuoštas iš medienos pagamintais papuošalais ir apšviestas elektrą taupančiomis LED lemputėmis.

Gruodžio 10 d. Šv. Petro aikštėje vyks Kalėdų prakartėlės atidengimas ir Kalėdų eglės įžiebimas. Dalyvaus delegacijos iš Peru ir Šiaurės Italijos. Tos pačios dienos rytą jas priims popiežius Pranciškus. (JM / Vatican News)

Naujienos Religija Vatikanas , ,Komentarai

traffix.lt

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra