Sužinok daugiau apie Saulės laikrodžio aikštę

Autorius: Data: 2012-07-02 , 16:16 Spausdinti

2012 m. liepos 5 d., ketvirtadienį, 18 val. kviečiame šiauliečius – paveldo draugus į susitikimą-talką Saulės laikrodžio aikštėje.

Valandėlę padirbėsime: šalinsime užrašus nuo sienų, velėnas nuo takų, šiukšlės nuo žolynų. Po talkos architektas Algimantas Černiauskas, vienas iš Saulės aikštės sumanytojų ir kūrėju, papasakos aikštės istoriją. Dalinsimės mintimis apie Šiaulių miesto paveldo puoselėjimą, uždegsime aukuro ugnelę aikštės koplytėlėje.

Pageidautina turėti darbines pirštines ir gerą nuotaiką.

Šia veikla siekiama šiauliečius, akademinį jaunimą paskatinti įsijungti į paveldo draugų judėjimą. Norime prisidėti prie apleistos reprezentacinės Šiaulių miesto Saulės laikrodžio aikštės tvarkymo, burti gyventojus, žadinti jų susidomėjimą Šiaulių miesto paveldu.

Numatome šiemet kartą į mėnesį rengti Šiaulių miesto Saulės laikrodžio aikštėje susitikimus – talkas, kurių metu kviesime miestiečius prisidėti prie aikštės ir Talkšos kapinių tvarkymo. Po talkų vyks susitikimai su Šiaulių miesto paveldu besirūpinančiais žmonėmis, kurie pasidalins savo žiniomis ir patirtimi, diskutuosime apie miesto paveldo puoselėjimą.

Apie renginius skelbsime svetainėje www.aukuras.lt.

Paveldo draugų veiklą remia Šiaulių miesto savivaldybė ir Kultūros paveldo departamentas

Organizatoriai: Šiaulių gamtos ir kultūros paveldo apsaugos klubas „Aukuras“

Pasiteirauti: Mob. tel. 868612612, Darius

Šiauliai , , , ,Komentarai

traffix.lt

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra