Suvirinimo aparatų priežiūra: eksperto patarimai norintiems džiaugtis ilgaamžiškumu

Autorius: Data: 2018-11-06 , 11:23 Spausdinti

Suvirinimo aparatų priežiūra: eksperto patarimai norintiems džiaugtis ilgaamžiškumu

 

PR

Suvirinimas – viena patraukliausių profesijų tiek Lietuvoje, tiek užsienyje. Dažnai sakoma, kad didelės algos tenkina žmonių poreikius, tačiau jie nepagalvoja, kad toks darbas gali apsunkinti gyvenimą ir net sugadinti sveikatą. Tokie žodžiai buvo tiesa dar sovietiniais laikais, kai kasdien naudojama suvirinimo įranga neatitiko dabartinių ES reikalavimų. Akivaizdu, kad šiais laikais kiekvienoje sferoje siekiama profesionalumo, tad ir šio tipo įranga atitinka aukščiausius reikalavimus, yra saugi ir padeda darbus atlikti greitai bei profesionaliai.

Serviso inžinierius akcentuoja, kad kuriama įranga yra ilgaamžė. Tačiau jeigu skirsite šiek tiek laiko jos priežiūrai – pavyks dar ilgesnį laiko tarpą džiaugtis kokybe, kuri padės atlikti net ir pačius sudėtingiausius darbus.

Pradėkime tinkamai naudotis įranga

Ekspertas tikina, kad dažniausiai genda privačių asmenų suvirinimo aparatai. Kodėl? Atsakymas labai paprastas. Tiesiog žmonės skiria mažai dėmesio jų eksploatacijai, į iškilusius gedimus, galbūt įrangos pokyčius, žiuri atsainiai ir galvoja, kad problema išsispręs savaime. Deja, to rezultatas kur kas didesnės išlaidos, kurias reikia skirti įrangos tvarkymui. Galiausiai, dažnai tinkama priežiūra net nereikalauja profesionalumo, kadangi įsigijus įrangą kartu pateikiamas naudojimo pasas, kuriama aptariamos pagrindinės smulkmenos padėsiančios tinkamai prižiūrėti įrangą.

Priežiūra – paprasta, tačiau turite žinoti, kad…

  • Negalima technikos tempti už degiklio kabelių. Daugelis žmonių tai daro impulsyviai. Lygiai taip pat kaip ir patempia siurblį už laido. Smulkmena, tačiau ji apsunkina technikos veikimą ir vėliau gali sukelti rimtesnes bėdas.
  • Taip pat suvirinimo darbams pasirinkite kuo kietesni ir lygesnį paviršių, kad aparatas stabiliai stovėtų ir kad nuo paviršiaus nesklistų šiluma.
  • Žinoma, nors technika labai kokybiška, tačiau bent minimali priežiūra, kuri gali padėti išvengti nemalonių aplinkos dirgiklių – būtina. Taigi, nepasirinkite darbų vietos ten, kur labai aktyviai šviečia saulė, kur įrangą gali aplyti, kur ant jos gali kaupti dulkės bei nuosėdos, kurios pasiekiamos nuo kitų įrangų, pavyzdžiui, šlifuoklių. Smulkmenos, tačiau jos gali apsaugoti techniką ir užtikrinti ilgesnį jos funkcionavimą.
  • Jeigu Jums reikalingas technikos transportavimas, tokiu atveju taip pat būtina įrangą tinkamai paruošti. Atjunkite kabelius, taip pat, laidus ir degiklius. Viską tvarkingai supakuokite ir jeigu turite – sudėkite į dėžę. Transportuoti įrangą reikia vertikalioje pozicijoje.
  • Jeigu sugedo Jūsų technikos dalys, tokiu atveju reikia jas pakeisti. To nepadarydami rizikuojate, kad aparatas dar labiau ges, gadinsis ir dėvėsis. Tiesa, jeigu norite, kad veiktų kokybiškai – tokiu atveju sugedusias dalis keiskite originaliomis, tokiomis, kurios geriausiai tinka Jūsų atveju.

Nors daugelį smulkmenų sutvarkyti gali kiekvienas dirbantis su šia įranga, visgi, geriausia kreiptis į specialistus. Kadangi aparatai yra ilgaamžė ir ne pati pigiausia darbo priemonė – gedimus turėtų spręsti savo srities specialistai, kuriems tai – kasdieninis darbas.

Reklama Reklama/SkelbimaiKomentarai

traffix.lt

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra