Suvalkijos regione išrinktos komandos

Autorius: Data: 2013-10-23 , 15:50 Spausdinti

Suvalkijos regione vyko viktorinos „Pažink Lietuvos saugomas teritorijas“ II-asis turas. Jau nuo pat ankstyvo ryto susirinko „suvalkietiškų“ regioninių parkų direkcijų atstovai Vilkaviškyje. Moksleivių komandos atstovavo Vištyčio, Panemunių, Kauno marių ir Nemuno kilpų regioninius parkus.

Viktoriną nuotaikingai atidariusi Vištyčio regioninio parko direkcijos vyr. specialistė (kultūrologė) R. Gagienė supažindino komandas su taisyklėmis, pristatė viktorinos nuostatus ir visą renginio eigą.

Viktorinos „Pažink Lietuvos saugomas teritorijas“ II turo komisijos nariais buvo Vilkaviškio rajono savivaldybės vyr. specialistė D. Gudeliauskienė ir visų keturių – Vištyčio, Panemunių, Kauno marių ir Nemuno kilpų regioninių parkų atstovai, kurie džiaugdamiesi sveikino moksleivius už domėjimąsi Lietuvos saugomomis teritorijomis, linkėdami didžiausios sėkmės ir susikaupimo. 

Moksleiviai išklausę sveikinimų, nuotaikingai, kūribingai ir šmaikščiai pradėjo savo komandų prisistatymus, o pasidėjus viktorinai, buvo patikrintos mokinių žinios apie regioninius parkus, gamtos ir kultūros paveldo vertybes, lankymo galimybes.

Viktorinos klausimai buvo sudaryti iš visų keturių – Panemunių, Vištyčio, Kauno marių ir Nemuno kilpų regioninių parkų direkcijų paruoštų dešimties klausimų. Komandos nariai turėjo tris minutes laiko tarpusavyje pasitarti, atsakyti į klausimą ir užrašyti atsakymą kortelėje. Po atsakymų į visus 10 klausimų, kortelės buvo surinktos ir perduotos komisijai.

Komisijos nariams susumavus ir suskaičiavus visus dešimt atsakymų, paaiškėjo dvi komandos lyderės, surinkusios vienodai balų, tai Panemunių ir Vištyčio regionių parkų komandos, kurios toliau varžėsi dėl nugalėtojo vardo. Tačiau ir po papildomų klausimų bei turų, tos pačios komandos pasirodė lygiavertės, nes surinko tokį patį balų skaičių. Todėl komisijai, pasitarus su Valstybinės saugomų teritorijų tarnybos konkurso organizatoriais, nuspręsta paskelbti abi šaunias komandas nugalėtojomis.

Pasibaigus viktorinai komisijos pirmininkas N. Paškauskas padėkojo komandoms už nuoširdų domėjimąsi Suvalkijos etnoregiono vertybėmis ir padėkos raštais apdovanojo visus dalyvius, įteikdamas simbolines dovanėles. Na, o komandoms nugalėtojoms – Pajevonio ir Raudonės pagrindinių mokyklų moksleiviams, buvo įteiktos ir ryškiaspalvės kuprinėlės, dovanotos Vilkaviškio „Lions“ klubo.

Sveikiname Panemunių ir Vištyčio regioninių parkų komandas ir linkime joms sėkmės viktorinos III ture, kuris vyks Vilniuje.

www.vstt.lt

Nuotraukoje: Viktorinos II-ojo turo nugalėtojai Suvalkijoje

Parkai , , , , , , ,Komentarai

traffix.lt

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra