Sutarimas dėl svarbiausių darbų – politinės brandos ženklas

Autorius: Data: 2012-10-11 , 15:24 Spausdinti

Ketvirtadienis, 2012 m. spalio 11 d. (Vilnius)

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė susitiko su kadenciją baigiančios Vyriausybės nariais ir aptarė nuveiktus, pradėtus ir būtinus toliau tęsti darbus.

Sunkmečiu suvaldyta finansinė situacija ir padaryti kardinalūs žingsniai energetinio savarankiškumo link, pasak Prezidentės, yra istoriniai Andriaus Kubiliaus vadovaujamos Vyriausybės darbai.

Sutarimas tarp valdžios institucijų dėl svarbiausių šaliai darbų užtikrino politinį ir ekonominį stabilumą. Tai – valstybės politinės brandos ženklas.

Bendradarbiavimas su koalicine 15-ąja Vyriausybe buvo rezultatyvus. Prezidentė tikisi, kad su naujuoju Ministrų kabinetu taip pat pavyks konstruktyviai dirbti valstybės ir žmonių labui.

Tose srityse, kur problemos įsisenėjusios ir nesprendžiamos jau du dešimtmečius, radikalių permainų neišjudino nei ši, nei ankstesnės Vyriausybės. Todėl po rinkimų visos politinės jėgos turi tęsti būtinus darbus ir iš esmės spręsti žmonėms ir valstybės raidai svarbias problemas.

Kertiniais darbais Prezidentė įvardija energetiniam savarankiškumui svarbių projektų įgyvendinimą, finansinio stabilumo užtikrinimą, šešėlinės ekonomikos mažinimą, šilumos ūkio pertvarką. Taip pat būtina keisti socialinę politiką, painią sveikatos paslaugų sistemą ir daugiau dėmesio skirti aplinkosaugos sričiai.

Aukštos kokybės nuotraukos čia.

Džojos Gundos Barysaitės nuotr.

Prezidentės spaudos tarnyba

www.lrp.lt

Prezidentė Dalia Grybauskaitė , , , , , , , , , , , , , , , ,Comments are closed.

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra