Susisiekimo ministras: Lietuvos paštas pasirengęs keisti litus į eurus

Autorius: Data: 2014-12-18 , 15:59 Spausdinti

„Lietuvos paštas yra viena iš įstaigų, kur nuo kitų metų bus nemokamai keičiami litai į eurus. Labai svarbu užtikrinti, kad šis procesas vyktų sklandžiai ir saugiai. Lietuvos pašte imtasi visų priemonių, kad gyventojai galėtų kuo paprasčiau pereiti prie naujos valiutos“, ‒ sakė susisiekimo ministras Rimantas Sinkevičius šiandien AB Lietuvos pašto surengtoje spaudos konferencijoje.

Lietuvos paštas atlieka paskutiniuosius darbus, susijusius su euro įvedimu. Gruodžio 30–sausio 1 d. bus atnaujinama Lietuvos pašto informacinė sistema, o jau sausio 2 d. gyventojai laukiami 330 šalies paštų, kuriuose 60 kalendorinių dienų nuo euro įvedimo datos litai bus nemokamai keičiami į eurus.

Parengiamieji darbai Lietuvos pašte vyksta visus metus, ypač intensyviai valiutos pasikeitimui ruošiamasi nuo šios vasaros, kai liepos 23 d. Europos Sąjungos bendrųjų reikalų ministrų taryba priėmė galutinį sprendimą dėl Lietuvos narystės euro zonoje.

Pasak Lietuvos pašto generalinės direktorės Linos Minderienės, prioritetinis darbas buvo visų Lietuvos pašto darbuotojų mokymai apie euro įvedimą. Iš viso juose dalyvavo daugiau kaip 6000 Lietuvos pašto darbuotojų

Norėdamas užtikrinti, kad valiutos keitimas vyktų sklandžiai, Lietuvos paštas visoje šalyje papildomai įdarbino apie 100 naujų darbuotojų, kurie dirbs paštų mobiliosiose komandose.

Siekdamas saugaus darbo, Lietuvos paštas pasirašė bendradarbiavimo sutartį su Policijos departamentu: policijos pareigūnai užtikrins viešąją tvarką ir o
peratyviai reaguos grėsmės ar pavojaus atveju.

Pinigai , , ,Comments are closed.

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra