Surinkti Seimo narių parašai dėl nepasitikėjimo Biudžeto ir finansų komiteto pirmininku B. Bradausku, siūlant jį atleisti iš pareigų

Autorius: Data: 2013-10-22 , 16:11 Spausdinti

2013 m. spalio 22 d. per valandą surinkta daugiau nei reikia Seimo narių parašų dėl pasiūlymo atleisti Bronių Bradauską iš Seimo Biudžeto ir finansų komiteto pirmininko pareigų.

Seimo Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų frakcijos nariai inicijuoja nepasitikėjimą Seimo Biudžeto ir finansų komiteto pirmininku B. Bradausku, siūlydami jį atleisti iš užimamų pareigų, siekiant užkirsti kelią tolimesniam Lietuvos Respublikos Seimo vardo ir autoriteto žeminimui, kuris neišvengiamas B. Bradauskui būnat Seimo Biudžeto ir finansų komiteto pirmininku.

Pareiškime primenamas spalio 17 d. įvykęs sąmoningas, Lietuvos istoriją žeminantis Seimo biudžeto ir finansų komiteto pirmininko B. Bradausko išpuolis, kai jis per Tarpparlamentinę Europos Sąjungos finansų valdysenos (13 straipsnio) konferenciją uždraudė Europos Sąjungos valstybių narių svečiams rodyti Seimo kanceliarijos parengtą trumpametražį filmą apie Seimo Kovo 11-osio Akto salę, Lietuvos Respublikos Nepriklausomybės atkūrimą ir Sausio 13-osios įvykius.

„Pareiškiame, kad komiteto pirmininkas Bronius Bradauskas akivaizdžiai viršijo jam suteiktus įgaliojimus ir sumenkino svarbiausių Lietuvos Nepriklausomybės įvykių reikšmę. Toks elgesys, kai ypač svarbaus Seimo Biudžeto ir finansų komiteto pirmininkas neteisėtai cenzūruoja informaciją apie Lietuvos istorinius įvykius ir bando ją iškreipti, yra nesuderinamas su Seimo nario priesaika (priesaikos žodžiai: „prisiekiu visomis išgalėmis stiprinti Lietuvos nepriklausomybę“), žeidžia Lietuvos Respublikos piliečius, ypač prisidėjusius prieš Lietuvos Respublikos Nepriklausomybės atkūrimo, ir tuos asmenis, kurie nukentėjo nuo okupacinės kariuomenės agresijos Sausio 13-ąją“, – sakoma Seimo narių pareiškime. – Esame įsitikinę, kad tolimesnis B. Bradausko darbas Seimo Biudžeto ir finansų komiteto pirmininko pareigose daro žalą Lietuvos Respublikai, menkina piliečių pasitikėjimą valstybe, jos institucijomis, žemina Lietuvos Respublikos Seimo vardą ir autoritetą“.

tsajunga.lt inform.

Tėvynės Sąjunga , , , , ,Comments are closed.

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra