Sumaniai kuro bakuose įrengtos slėptuvės nepraslydo pro muitininkų akis

Autorius: Data: 2011-11-16 , 10:37 Spausdinti

2011 m. lapkričio 15 d. Kauno teritorinės muitinės pareigūnai sulaikė cigarečių daugiau kaip už 15 tūkst. Lt. Du Rusijos Federacijos piliečiai kontrabandines cigaretes bandė paslėpti kuro bakuose įrengtose slėptuvėse.

Rusijos pilietis V. Ch., vykdamas automobiliu „Audi“, žodžiu deklaravo, kad negabena jokių draudžiamų prekių. Tačiau kilus įtarimui, Kybartų kelio posto muitinės pareigūnai atliko detalų patikrinimą. Specialiai įrengtoje slėptuvėje automobilio kuro bake buvo surasta 13600 vnt. cigarečių.

Panašus atvejis Kybartų kelio poste nutiko ir keliomis valandomis vėliau. Tąkart automobiliu „Audi“ vykęs Rusijos pilietis E. S. taip pat deklaravo, kad nieko negabena. Tačiau įtarus, kad minėtas pilietis vis dėlto gali gabenti nedeklaruotų prekių, buvo nuspręsta atlikti detalų transporto priemonės patikrinimą. Šį kartą pareigūnai specialiai kuro bake įrengtoje slėptuvėje surado 30 000 vnt. cigarečių „Golden Gate“ ir „Lifa“ „Jin Ling“.

Kauno teritorinės muitinės pareigūnai sulaikė ir daugiau pažeidėjų, kurie mėgino į Lietuvą įvežti nedidelius kiekius kontrabanda gabenamų cigarečių. Visiems jiems surašyti administracinių teisės pažeidimų protokolai, o nelegalias cigaretes gabenusios transporto priemonės sulaikytos.

Valstybės siena , , ,Comments are closed.

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra