Sulaikė kolegą, įtariamą piktnaudžiavimu tarnyba

Autorius: Data: 2011-05-04 , 08:41 Spausdinti

2011 m. gegužės 2 d. Muitinės departamento Tarnybinių tyrimų tarnybos (TTT) pareigūnai, bendradarbiaudami su Muitinės kriminalinės tarnybos (MKT) ir Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) Operatyvinės veiklos valdybos pareigūnais, įtardami piktnaudžiavimu tarnyba, savo darbo vietoje sulaikė ir nuo tolimesnės tarnybos nušalino Kauno teritorinės muitinės Kybartų kelio posto inspektorių A. Š.

Muitinės pareigūno sulaikymas siejamas su Kybartų muitinės kelio posto prieigose sulaikytu lengvuoju automobiliu „Mazda 626“, kurio salone ir bagažinėje įrengtoje slėptuvėje buvo surasta beveik 20 000 litų vertės cigarečių kontrabanda.

Išvažiuojantį iš posto automobilį sustabdė ir pakartotinam muitiniam patikrinimui į postą sugražino TTT ir MKT pareigūnai. Rūkalų prikimštą automobilį vairavo Lietuvos Respublikos pilietė Ž.G., kuri pareigūnams tvirtino jokių draudžiamų daiktų negabenanti, nebendradarbiavo, net ir radus slėptuvę, atsisakė nurodyti, kaip ištraukti iš jos cigaretes. Tęsdami tyrimą, MKT pareigūnai atliko kratą šios pilietės bute: čia taip pat buvo rasta nelegaliai laikomų cigarečių su trečiųjų šalių banderolėmis.

Įtarus šio nusikalstamos veikos organizavimu, tą pačią dieną Kybartuose taip pat buvo sulaikytas ir muitinei „gerai žinomas“ pilietis V. S. 

Piktnaudžiavimu įtariamas muitinės pareigūnas ir jo bendrininkai uždaryti į areštinę. Ikiteisminį tyrimą atlieka MKT Kauno skyriaus pareigūnai. Ikiteisminį tyrimą kontroliuoja Kauno apygardos prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo skyrius. 

Kauno teritorinės muitinės veiklos organizavimo skyriaus vyresnioji inspektorė Kristina Vasiukevičienė

VSAT nuotr.

Valstybės siena , , , , , , ,Comments are closed.

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra