Stipri komanda Lazdijams

Autorius: Data: 2011-01-11, 13:37 Spausdinti

Europos Parlamento narė Radvilė MORKŪNAITĖ

Prasidėjus naujiems metams, tęsiu savo įprastus darbus. Besiruošdama pirmajai šių metų sesijai Briuselyje, prabėgusią savaitę, Trijų Karalių išvakarėse lankiausi Lazdijuose.

Kaip ne kartą jau įsitikinau, Lazdijai turi stiprų Tėvynės Sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų skyrių. Šįkart vyko skyriaus narių, kandidatuojančių į rajono Tarybą pristatymas. Ir džiugu, ir nuostabu, kad susirinkime buvo absoliučiai visi 50 kandidatų. Kurie taps Lazdijų rajono žmonių atstovais savivaldoje, paaiškės jau vasarį. Tačiau tiek Žemės ūkio ministras Kazys Starkevičius, tiek aš linkėjom, kad įvairaus amžiaus ir profesijų kandidatų komanda, pasitelkdama nesenos Lietuvos dvidešimties metų istorijos įvykius, sugebėtų išlikti tokia pat tvirta ir susitelkusi kaip anuomet bei kuo daugiau šios komandos atstovų, vadovaujamų rajono mero Artūro Margelio, taptų Lazdijų rajono tarybos nariais.

Dar kartelį įsitikinau, kaip gera būti bendraminčių būryje, todėl ir šiais metais stengsiuos aplankyti ne ką mažiau Lietuvos miestų ir miestelių renginių, TS-LKD skyrių ir bendruomenių. Jau šią savaitę laukia ne tik politinės grupės ir darbo grupių posėdžiai Briuselyje, tačiau susitikimai Mažeikiuose, sausio 13-osios dvidešimtųjų minėjimo metinių renginiai Vilniuje.

http://morkunaite.wordpress.com/

Nuotraukoje: EP narė R. Morkūnaitė

EP: Radvilė Morkūnaitė , ,Susiję straipsniai

Comments are closed.

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra