Stiklo paketai

Autorius: Data: 2019-09-12 , 07:18 Spausdinti

Stiklo paketai

PR

Stiklo paketai yra sudėtinės lango dalys, susidedančios iš tam tikro skaičiaus stiklų. Dažniausiai stiklo paketuose būna 2, 3 arba 4 stiklai. Kuo daugiau stiklų viename pakete, tuo didesnę apsaugą jie suteikia, atitinkamai kyla ir jų kaina.

Stiklo paketų tipai

 Prekyboje egzistuoja daugybė skirtingų rūšių stiklo paketų. Jeigu skirstytume stiklo paketus į konkrečias kategorijas, galimi tokie pasirinkimo variantai:

  • šilumos izoliaciniai;
  • apsauginiai nuo saulės ir UV spinduliuotės;
  • šilumos izoliaciniai kartu su apsauginiais nuo saulės ir UV viename;
  • ugniai atsparūs;
  • sulaikantys garsus;
  • neperšaunami ir itin atsparūs smūgiams;
  • dekoraciniai.

Esant poreikiui, stiklo meistrai ruošia stiklo paketų kombinacijas, t.y. jeigu pavyzdžiui norite, kad stiklai būtų ir atsparūs ugniai, ir izoliuojantys garsą, nepraleiskite progos sudaryti tokį užsakymą. Apie galimas kombinacijas daugiau sužinosite susisiekę su savo srities specialistais.

 Specialistų konsultacijos

 Įstiklinant pastatus, svarbu atsižvelgti į stiklo gamintojų patarimus, įsitikinti, ar stiklo paketuose yra visos reikiamos apsauginės funkcijos. Norint sutaupyti šildymui skirtų išlaidų, pravartu įsigyti kiek brangesnius, tačiau kur kas kokybiškesnius stiklus. Ne paslaptis, kad kokybiško stiklo langai išsaugo šilumą, todėl skirdami prioritetą aukštai kokybei, išvengsite šilumos problemų ateityje.

Jeigu neapsisprendžiate, kokie stiklo paketai galėtų būti pravarčiausi, susisiekite su konsultantais, kurie padės Jums išsirinkti tinkamai, atsižvelgdami į Jūsų poreikius.

Reklama/SkelbimaiKomentarai

traffix.lt

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra