Startavo užsienyje gyvenantiems lietuviams skirtas internetinis puslapis

Autorius: Data: 2015-06-16 , 10:54 Spausdinti

Startavo užsienyje gyvenantiems lietuviams skirtas internetinis puslapis

www.voruta.lt

Antradienį Ministras Pirmininkas Algirdas Butkevičius dalyvavo Vyriausybės iniciatyva sukurtos internetinės svetainės www.renkuosilietuva.lt, kuri suteiks informacijos ir paskatins užsienyje gyvenančius lietuvius grįžti gyventi ir dirbti Lietuvoje, pristatyme. Šiame puslapyje bus teikiama informacija apie įsidarbinimo ar verslo galimybes, taip pat informacija apie socialinius, švietimo, sveikatos apsaugos ir kitus aktualius klausimus.

„2012 metų pabaigoje mūsų šalies gyventojų skaičius nesiekė trijų milijonų. Iš konservatorių ir liberalų perėmę Vyriausybės vairą tikėjome, jog tik skatindami ekonominį augimą, sudarydami sąlygas Tėvynėje realizuoti savo idėjas bei kurti verslą paskatinsime šalį palikusius žmones grįžti atgal į savo namus. Šiandien matome, jog kryptingas darbas duoda rezultatų – grįžtančiųjų tautiečių vis daugėja, emigracijos kreivė leidžiasi, o imigracijos kyla“, – sakė premjeras A. Butkevičius.

Vyriausybės vadovo teigimu, valstybinės institucijos sulaukia vis daugiau užsienyje gyvenančių lietuvių paklausimų apie galimybes įsidarbinti Tėvynėje, čia kurti savo verslus, taip pat apie švietimo, sveikatos apsaugos, socialines bei kitas valstybės teikiamas paslaugas. „Todėl Vyriausybės iniciatyva buvo įsteigtas Migracijos informacijos centras, kuris vieno langelio principu konsultuoja grįžtančius ar galvojančius sugrįžti į Lietuvą gyventi žmones. www.renkuosilietuva.lt – tai šio centro administruojamas interneto puslapis, skirtas užmegzti kontaktus su užsienyje gyvenančiais Lietuvos piliečiais“, – teigia Ministras Pirmininkas.

Premjeras pabrėžė, kad tinklapyje bus pristatomos ir įvairiausios sugrįžusiųjų patirtys, žmonės teiks pasiūlymus bei pageidavimus, kokios informacijos jie pasigenda. „Tai mums padės inicijuoti vis naujus socialinius stimulus, skatinančius kuo daugiau žmonių apsispręsti grįžti gyventi ir dirbti Lietuvoje“, – sakė Vyriausybės vadovas ir pabrėžė, kad labai svarbu išlaikyti ryšį su tautiečiais visame pasaulyje tam, kad jie žinotų, jog visada yra laukiami namuose.

Išeivija Lietuva ,Komentarai

traffix.lt

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra