Sportininkų pergalės įrašė Lietuvą į pasaulio sporto istoriją

Autorius: Data: 2012-10-04 , 14:28 Spausdinti

Ketvirtadienis, 2012 m. spalio 4 d. (Vilnius)

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė Kūno kultūros ir sporto dienos proga už Lietuvos vardo garsinimą ir nuopelnus sportui apdovanojo 2012 metų Europos ir pasaulio čempionatuose bei olimpinėse žaidynėse prizines vietas iškovojusius šalies sportininkus.

Pasak šalies vadovės, atstovaudami Lietuvai ir pildydami mūsų šalies laimėjimų kraitį, sportininkai aukso raidėmis įrašo Lietuvos vardą į viso pasaulio sporto istoriją.

„Lietuvoje gausu talentingų sportininkų ir gerų trenerių. Tai liudija įvairiose amžiaus grupėse pasiekti Jūsų laimėjimai. Sportas mūsų šalyje turi gražias perspektyvas sėkmingai plėtotis ir augti, tačiau ateities pergalėms būtina ne tik paspartinti sporto bazių statybą, bet ir pagerinti sporto finansavimą“, – sakė Prezidentė.

Prezidentės teigimu, Lietuvos sportininkų triūsas treniruočių metu ir pasiaukojimas siekiant pergalių tapo pavyzdžiu ir suvienijo visą tautą.

Valstybės vadovė padėkojo treneriams, sporto specialistams ir aistruoliams, be kurių paramos ir pasiaukojančio darbo nebūtų Lietuvos pasiekimų, bei palinkėjo sportininkams ir toliau siekti skambių pergalių, garsinančių mūsų šalį visame pasaulyje.

2012 metais įvairaus amžiaus grupių Europos ir pasaulio čempionatuose Lietuvos sportininkai jau yra iškovoję per 300 medalių.

Prezidentės spaudos tarnyba

www.lrp.lt

Prezidentė Dalia Grybauskaitė , ,Comments are closed.

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra