Sportininkų laimėjimai stiprina Lietuvą

Autorius: Data: 2013-10-04 , 13:41 Spausdinti

Penktadienis, 2013 m. spalio 4 d. (Vilnius)

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė Kūno kultūros ir sporto dienos proga už Lietuvos vardo garsinimą ir nuopelnus sportui, parodytą valią ir ryžtą siekiant pergalių apdovanojo Europos ir pasaulio čempionatuose bei olimpinėse žaidynėse prizines vietas iškovojusius šalies sportininkus ir jų trenerius.

Pasak šalies vadovės, šie metai buvo ypač sėkmingi – sportininkai iškovojo daugybę medalių ir dovanojo daug skambių pergalių Lietuvai.

„Jūsų laimėjimai vėl ir vėl mus visus sujungia, skatina didžiuotis sava šalimi ir tikėti jos ateitimi. Kiekvienas iš Jūsų esate Lietuvos tapatybės kūrėjas“, – sakė Prezidentė.

Šalies vadovės teigimu, sportininkai rodo puikų pavyzdį visai Lietuvai, prisidėdami prie sveikos ir stiprios visuomenės kūrimo ir sporto populiarinimo. Žmonės renkasi vis aktyvesnį laisvalaikį – sėda ant dviračio, bėga maratone, žaidžia tenisą ar plaukia.

Sportininkams, treneriams ir sporto bendruomenei Prezidentė palinkėjo visada išsaugoti Lietuvą širdyse, tikėti savo jėgomis ir nepamiršti, kad visa Lietuva didžiuojasi jų pasiekimais.

Valstybės ordinais ir medaliais Kūno kultūros ir sporto dienos proga Prezidentės dekretu apdovanoti 18 sportininkų, taip pat įteiktos 242 padėkos. Ceremonijoje dalyvavo tokie garsūs šalies sportininkai kaip penkiakovininkas Justinas Kinderis, irkluotoja Milda Valčiukaitė, orientacininkas Tomas Kuzminskis

Džojos Gundos Barysaitės nuotr.

Prezidentės spaudos tarnyba

www.lrp.lt

Prezidentė Dalia Grybauskaitė , , , , , , ,Comments are closed.

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra