Spaudos, radijo ir televizijos rėmimo fondas pratęsė kvietimą kandidatams į Fondo ekspertų sąrašą

Autorius: Data: 2015-09-11 , 12:26 Spausdinti

Spaudos, radijo ir televizijos rėmimo fondas pratęsė kvietimą  kandidatams į Fondo ekspertų sąrašą.

Kandidatus iki šių metų spalio 1 d. gali siūlyti Fondo dalininkai, meno kūrėjų, viešosios informacijos rengėjų asociacijos ir kitos asociacijos bei institucijos, formuojančios kultūros politiką ar veikiančios kultūrinėje žiniasklaidoje. Tarybos patvirtintas bendras ekspertų sąrašas bus paskelbtas per 14 kalendorinių dienų Fondo interneto svetainėje.

Reikalavimai ekspertams:

–          turėti aukštąjį universitetinį išsilavinimą ir ne mažesnę kaip 5 metų patirtį visuomenės informavimo, kultūros ar švietimo srityse;

–          būti nepriekaištingos reputacijos. Ekspertams taikomi tokie patys kaip ir valstybės tarnautojams Valstybės tarnybos įstatyme nustatyti kriterijai, kuriais remiantis asmuo negali būti laikomas nepriekaištingos reputacijos.

–          turėti specialių žinių, įgūdžių, kompetencijos, reikalingų vertinti pateiktus projektus.

Ekspertai skiriami 2 metų laikotarpiui, tas pats asmuo negali būti ekspertų grupės nariu daugiau kaip dvi kadencijas iš eilės. Ekspertais negali būti kultūros ir meno organizacijų vadovai, jų pavaduotojai, jų įsteigtų įstaigų vadovai, Fondo darbuotojai. Taip pat ekspertu negali būti asmuo, kurio artimi asmenys, kaip jie apibrėžti Viešųjų ir privačių interesų derinimo valstybės tarnyboje įstatyme, yra susiję su Fondo dalininkais darbo, autorinių sutarčių ar kitais sutartiniais santykiais.

Kartu su siūlymu privalomai pateikiami šie dokumentai: kandidato Gyvenimo aprašymas, siūlančios institucijos rekomendacija (nurodant kandidato el.pašto adresą ir kontaktinį telefoną) ir kandidato sutikimas būti Spaudos, radijo ir televizijos rėmimo fondo ekspertu.

Siūlymai su privalomais dokumentais teikiami el. adresu www.srtfondas.lt su nuoroda Kandidatas į Fondo ekspertus.

Lietuva ,Komentarai

traffix.lt

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra