Sparnuotos peštynės – viktorina moksleiviams

Autorius: Data: 2011-04-18 , 07:53 Spausdinti

Kauno marių regioninio parko direkcija kviečia dalyvauti viktorinoje „Sparnuotos peštynės“ ir sužinoti daugiau apie mūsų krašto paukščius, atskleisti neįmintų paslapčių, pasitelkiant žinias ir kūrybingumą.

„Sparnuotos peštynės“ – tai žaisminga komandinė viktorina apie Lietuvos sparnuočius, kurios metu linksmai ir išradingai susipažinsime su paukščių pasauliu. Jie gyvena šalia mūsų. Būna triukšmingi, spalvingi, manieringi ir paslaptingi. Kaip ir mes, turi dvi kojas, tačiau nuo seno pavydim jiems aukšto dangaus ir lengvo skrydžio. Paukščiai žavi mus savo elgesiu, gyvenimo būdu, išvaizdos ypatybėmis ir, giesmėmis. Tačiau dažnai nepažįstame net artimiausių savo „kaimynų“: visos karksinčios – varnos, o čirškiantys – žvirbliai, o juk kiekviena rūšis individuali ir nepakartojama, dar įdomesni jų pavadinimai.

Šis proto mūšis skirtas 5-9 klasių moksleiviams, tačiau  jame gali dalyvauti net vyresni, kadangi užduotys reikalauja ne tik žinių, bet ir racionalaus mąstymo, komandinio bendradarbiavimo ir kūrybingumo. Be to, tai puikus būdas pakratyti ir papildyti savo nematomą žinių kuprinę ar tiesiog pasisemti geros nuotaikos.

Svarbiausia šio žaidybinio pobūdžio viktorinos tikslas – įdomus ir naudingas paukščių pažinimo procesas, į kurį įtraukiamas kiekvienas dalyvis, o klausimai parengti iš įvairios srities temų – nuo tautosakos iki geografijos.

Norinčius smagiai „pasipešti“ – kviečiame registruotis iš anksto ir susiderinti dėl datos ir laiko. Programos trukmė – apie 2 val. Pageidautina, kad būryje būtų  ne daugiau kaip 25 žmonės.

Nebūk plovinė vištelė – susiorganizuok draugų būrelį, dar prigriebk kelis kaimynus  į sparnuotąsias peštynes!

Daugiau informacijos:  telefonu 8-37 383071 arba el.paštu: ramune.mikitiejeva@gmail.com

www.vstt.lt

Nuotraukoje: Žvirblinė pelėda

Parkai ,Comments are closed.

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra