Spalio pradžioje atvirų durų dienos Vilniaus universitete kvies domėtis mokslu ir kultūra

Autorius: Data: 2013-09-29 , 11:30 Spausdinti

Pasinerti į gyvą mokslo ir kultūros pasaulį spalio pirmosiomis dienomis kvies Vilniaus universitetas, pasiūlysiantis įdomių ir įtraukiančių renginių kiekvieno skoniui: susiburti universiteto erdvėse kvies kinas, paskaitos, parodos, susitikimai, pažintis su studijomis, taip pat visai savaitei visuomenei bus atviri 27 Lietuvos muziejai, besisiejantys su universitetu istorija ar asmenybėmis.

„Vilniaus universitetas gyvas visus metus, bet paprastai čia karaliauja tūkstančiai studentų, taip pat apsilanko studijomis besidomintys moksleiviai, kiti svečiai. Tačiau spalio pradžioje jau ne pirmus metus norime būti atviri visiems ir priminti, kad universitete sau įdomių ir naudingų veiklų gali rasti kiekvienas“, – teigia Vilniaus universiteto Studijų direkcijos vadovė Jekaterina Bortkevič.

Anot jos, šių metų atvirų durų dienos moksleivius kvies prisijungti ir dalyvauti realiai universitete vykstančiose paskaitose, jau baigę aukštąsias mokyklas – galės semtis žinių atviruose užsiėmimuose, o atvykę su šeimomis – domėtis Lietuvos ir universiteto istorija, susiruošti į išskirtinius kino seansus.

Spalio 1-3 dienomis moksleiviai bus kviečiami tapti studentais vienai paskaitai – apsilankyti realiose universiteto paskaitose. Spalio 4 dieną, penktadienį, studentų miestelyje Saulėtekyje įsikūrusioje „Studijų alėjoje“ moksleivių lauks atsakymai į visus su studijomis ir mokslu susijusius klausimus. Tai bus išskirtinė proga vienoje erdvėje sutikti dėstytojus ir studentus, universitetą baigusius absolventus ar karjeros konsultantus, apsilankyti fakultetuose ir pasidomėti, kuo naudingos ir išskirtinės studijos Vilniaus universitete.

Beveik visą savaitę visi vilniečiai ir sostinės svečiai bus kviečiami apsilankyti atvirose ir aktualius klausimus gvildenančiose paskaitose, kurias skaitys charizmatiški universiteto dėstytojai. Viešnagė Senamiestyje įsikūrusiuose Vilniaus universiteto rūmuose pradžiugins ir kino mėgėjus. Čia lauks kartu su kino teatru „Pasaka“ kruopščiai atrinktas filmų, pelniusių įvairių festivalių apdovanojimus, repertuaras.

Pirmosiomis spalio dienomis duris atvers ir 27 muziejai – 14 įdomiausių su mokslu susijusių muziejų visoje Lietuvoje bei 13 Vilniaus universiteto muziejų. Savo darbų ekspozicijas „Vero Cafe“ kavinėse bei kino teatre „Pasaka“ pristatys universiteto fotoklubas.

Į didžiąją dalį renginių reikalinga registracija. Visa informacija apie atvirų durų dienas skelbiama interneto svetainėje www.kviecia.vu.lt.

Nuotraukos šaltinis – vilnews.com

Uncategorized ,Komentarai

traffix.lt

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra